Vixen – Válka 16-bitů

Krásná tvář, štíhlá postava, velká blonďatá hříva, k tomu ladné pohyby jako divoká šelma, tak to je Vixen – alias modelka Corinne Russello. Z toho asi plyne i to animační cupitání a topení do vody si zamilujete. Líbí se mi herní zápletka, kdy…

0   A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M
  N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z

 Něco o hře

Krásná tvář, štíhlá postava, velká blonďatá hříva, k tomu ladné pohyby jako divoká šelma, tak to je Vixen – alias modelka Corinne Russello. Z toho asi plyne i to animační cupitání a topení do vody si zamilujete. Líbí se mi herní zápletka, kdy planetu Granath ovládnou dinosauři, kteří skoro vyhladili lidstvo a její úkol zní všechny nepřátele zabít. Druhá část je ale o hodně lepší, jakožto jedna z posledních žen na Granath, má naši rasu obnovit a u toho by nebylo špatný být 😀 No, ale nejdřív se musí splnit ta první část, takže musíte Vixen ovládat, jejím knutou rozervat nepřítele na cucky a až potom k vám vystoupí z monitoru. Hra je z roku 1988, vydala ji společnost Martech a hodnocení se pohybovalo průměrně okolo 60%. Dokonce na PC jsem našel i 72%, ale to asi recenzent neviděl, a hlavně neslyšel, verze z Atari ST či Amiga.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty a i plynulost hry pro přesnější hlasování.

 

Kdo je podle Vás vítězem?

Zobraz výsledek

Nahrávání ... Nahrávání ...
 

Vixen – Válka 16-bitů
Nejeďte na stupnici a zvolte ohodnocení v procentech

 
  AMIGA 600  

Pozitivní: Grafika, zvukové efekty, hratelnost.

Negativní: 

 

 
      Vixen - Amiga 600 - Úvod
   

 
  ATARI MEGA 1  

Pozitivní: Grafika, zvukové efekty a hratelnost.

Negativní: 

 
      Vixen - Atari Mega 1 - Úvod
   

 
  SPACESTATION PC  

Pozitivní: EGA grafika.

Negativní: Bez hudby, bez zvukový efektů. Hra je závislá na rychlosti procesoru.

 
     

 

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *