Vixen – Válka 16-bitů

Krásná tvář, štíhlá postava, velká blonďatá hříva, k tomu ladné pohyby jako divoká šelma, tak to je Vixen – alias modelka Corinne Russello. Z toho asi plyne i to animační cupitání a topení do vody si zamilujete. Líbí se mi herní zápletka, kdy…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Krásná tvář, štíhlá postava, velká blonďatá hříva, k tomu ladné pohyby jako divoká šelma, tak to je Vixen – alias modelka Corinne Russello. Z toho asi plyne i to animační cupitání a topení do vody si zamilujete. Líbí se mi herní zápletka, kdy planetu Granath ovládnou dinosauři, kteří skoro vyhladili lidstvo a její úkol zní všechny nepřátele zabít. Druhá část je ale o hodně lepší, jakožto jedna z posledních žen na Granath, má naši rasu obnovit a u toho by nebylo špatný být 😀 No, ale nejdřív se musí splnit ta první část, takže musíte Vixen ovládat, jejím knutou rozervat nepřítele na cucky a až potom k vám vystoupí z monitoru. Hra je z roku 1988, vydala ji společnost Martech a hodnocení se pohybovalo průměrně okolo 60%. Dokonce na PC jsem našel i 72%, ale to asi recenzent neviděl, a hlavně neslyšel, verze z Atari ST či Amiga.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty a i plynulost hry pro přesnější hlasování.

   

 
  AMIGA 600  

Pozitivní: Grafika, zvukové efekty, hratelnost.


Negativní: 

 

 
      Vixen-Amiga-600
   

 
  ATARI MEGA 1  

Pozitivní: Grafika, zvukové efekty a hratelnost.


Negativní: 

 
      Vixen-Atari-Mega-101
   

 
  SPACESTATION PC  

Pozitivní: EGA grafika.


Negativní: Bez hudby, bez zvukový efektů. Hra je závislá na rychlosti procesoru.

 
     

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *