Red Heat – Válka 8-bitů

Tuhle hru vydala firma Ocean v roce 1989. V časopise Excalibur číslo 7, sice tam není žádná recenze, jen zmiňují průměrný film a že je hra hrozná. Hra je taková jednoduchá, bezduchá, prostě jdete pořád vpřed a rozdáváte rány. Trochu jako…

0   A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M
  N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z

 Něco o hře

Tuhle hru vydala firma Ocean v roce 1989. V časopise Excalibur číslo 7, sice tam není žádná recenze, jen zmiňují průměrný film a že je hra hrozná. Hra je taková jednoduchá, bezduchá, prostě jdete pořád vpřed a rozdáváte rány. Trochu jako box, jen tu nejsou žádný pravidla a hlavička je účinný úder. Navíc protivníci používají i střelné zbraně, zda ji má později ve hře i náš hrdina Arnii nevím. Já zkusil dojít co nejdál, ale hra je těžká, navíc žádný velký zážitek se nekonal v kůži Arnolda. Tahle hra po celém světe z různých časopisů dostala hodnocení okolo 50%.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.

 
 

 

 

Která verze se vám nejvíc líbí?

Zobraz výsledek

Nahrávání ... Nahrávání ...
 

Red Heat – Válka 8-bitů
Počet hlasujících je: 2 a celkové hodnocení je: 40

 
  AMSTRAD CPC6128  

Tady je dost podobná grafika jako na Didaktiku M, ale postavičky už mají jinou barvu než pozadí a víc tak vyniknou. I hudba už je tady mnohem lepší, zvukové efekty jsou trochu mino, na to že se jedná o údery rukou. Měly být rozhodně kratší, takhle to zní jak výstřely, ale když se střílí, tak zvuk tomu odpovídá a plynulost hry je dobrá.

 
      Red Heat - Schneider CPC464 - Menu
   

 

 
  COMMODORE C64  

Opět tu máme nejlepší verzi,, kdy grafika je o pěkný kus dál. Co se mě moc líbí je muzika, nemá konkurenci. Hru můžete hrát s poslechem hudby, bez zvukových efektů, po čase to leze na nervy, pořád ta stejná písnička nebo vypnout hudbu a mít zvukové efekty. Ty jsou taky dobré. Plynulost hry je dobrá.

 
      Red Heat - Commodore C64 - Menu
   

 

 
  DIDAKTIK GAMA 128KB  

Zda je pozadí jedné barvy a tu barvu má i vše ostatní, kde je hlavní děj. Grafika je jinak pěkná, ty stíny a vůbec tak nějak v rámci možnosti toho počítače. Plynulost je tak dobrá a aby ne, když jdete jak šnek. Hudba je průměr a zvukové efekty taky.

 
      Red Heat - Didaktik M - Menu
   

 

Posuzovaná vlastnost - PočítačeDIDAKTIK-MCOMMODORE C64SCHNEIDER CPC464
Výsledek (nejvyšší počet bodů je vítěz)220 bodů400 bodů280 bodů
Grafika40 bodů100 bodů60 bodů
Hudba40 bodů100 bodů70 bodů
Zvukové efekty40 bodů100 bodů50 bodů
Plynulost hry100 bodů100 bodů100 bodů
Speciální bonus: pokud je udělen, je to počítač pro danou hru číslo jedna a má hodnotu 200 bodů.

 

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *