Red Heat – Válka 8-bitů

Tuhle hru vydala firma Ocean v roce 1989. V časopise Excalibur číslo 7, sice tam není žádná recenze, jen zmiňují průměrný film a že je hra hrozná. Hra je taková jednoduchá, bezduchá, prostě jdete pořád vpřed a rozdáváte rány. Trochu jako…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Tuhle hru vydala firma Ocean v roce 1989. V časopise Excalibur číslo 7, sice tam není žádná recenze, jen zmiňují průměrný film a že je hra hrozná. Hra je taková jednoduchá, bezduchá, prostě jdete pořád vpřed a rozdáváte rány. Trochu jako box, jen tu nejsou žádný pravidla a hlavička je účinný úder. Navíc protivníci používají i střelné zbraně, zda ji má později ve hře i náš hrdina Arnii nevím. Já zkusil dojít co nejdál, ale hra je těžká, navíc žádný velký zážitek se nekonal v kůži Arnolda. Tahle hra po celém světe z různých časopisů dostala hodnocení okolo 50%.


 

Tady je dost podobná grafika jako na Didaktiku M, ale postavičky už mají jinou barvu než pozadí a víc tak vyniknou. I hudba už je tady mnohem lepší, zvukové efekty jsou trochu mino, na to že se jedná o údery rukou. Měly být rozhodně kratší, takhle to zní jak výstřely, ale když se střílí, tak zvuk tomu odpovídá a plynulost hry je dobrá.

 
      Red-Heat-Schneider-CPC464
   

 

Opět tu máme nejlepší verzi,, kdy grafika je o pěkný kus dál. Co se mně moc líbí je muzika, nemá konkurenci. Hru můžete hrát s poslechem hudby, bez zvukových efektů, po čase to leze na nervy, pořád ta stejná písnička nebo vypnout hudbu a mít zvukové efekty. Ty jsou taky dobré. Plynulost hry je dobrá.

 
      Red-Heat-Commodore-C64
   

 

Zda je pozadí jedné barvy a tu barvu má i vše ostatní, kde je hlavní děj. Grafika je jinak pěkná, ty stíny a vůbec tak nějak v rámci možnosti toho počítače. Plynulost je tak dobrá a aby ne, když jdete jak šnek. Hudba je průměr a zvukové efekty taky.

 
      Red-Heat-Didaktik-M
   

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *