Running Man – Válka 8-bitů

Časopis Excalibur č.7 uvádí, že vydavatelem je firma Ocean, já tam nenašel ani kapku vody. Našel jsem Grandslam a Emarald Software a rok 1988/89. Hra je podle stejnojmenného filmu s hlavní rolí Arnolda Schwarzeneggera. Když jsem…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Časopis Excalibur č.7 uvádí, že vydavatelem je firma Ocean, já tam nenašel ani kapku vody. Našel jsem Grandslam a Emarald Software a rok 1988/89. Hra je podle stejnojmenného filmu s hlavní rolí Arnolda Schwarzeneggera. Když jsem film viděl v 90 letech, líbil se mně a moc. Když se člověk na to podívá s nadhledem, vlastně zjistí, že buď má hra dobrou hratelnost a nebo špatnou. Pokud je hratelnost špatná, nepomůže ji sebelepší grafika, hudba, zvukové efekty, no prostě nic a tahle hra je ten případ. Nebudu tu uvádět žádný příběh, každý určitě film viděl, kdo ne, měl by se podívat.


 

Grafika není nejhorší, ale žlutý pes. Oldřich Hejma tuto hru asi hodně pařil, odsud je určitě název skupiny Žlutý pes 🙂 Úvodní hudba je dobrá,  ale ve hře už není a potom hra dost mlčí, protože efekty jsou chudé. Plynulost je dobrá. Ovládání, škoda mluvit.

 
      Running-Man-Schneider-CPC464
   

 

Zde je grafika pěkná, postavička sice trochu vypadá jak kašpar Malcolm z Legend of Kyrandia, ale co už 🙂 Hudba je dobrá, je i ve hře a efekty jsou skromnější. Plynulost hry je super. Ovládání je děs. 

 
      Running-Man-Commodore-C64
   

 

Tady je grafika v oblastech kde se něco děje černobílá, ani se nedivím, no aspoň v tom není guláš, kdy postavičky pořád mění barvu. Hudba je jen v úvodu, která  je nic moc a efekty jsou jen kroky running mana. Plynulost je v pohodě. Co ale není v pohodě je ovládání. Přeskakovat překážky bylo na nervy. Postavička se pořád zasekávala, vracela se zpět, no hrůza. Navíc to dělalo i na ostatních počítačích, měl jsem z toho trochu nervy.

 
      Running-Man-Didaktik-M
   

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *