Wrath Of The Demon – Válka 16-bitů

To si to tak kráčíte z krčmy, posíleni osmi korbely chmelného moku, když tu uslyšíte nějakou hádku. V duchu si říkáte, v hospodě byla nuda, nikdo se se mnou nechtěl prát, když jsem tam ukazoval svoje vypracované a hbité tělo. Třeba to…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

To si to tak kráčíte z krčmy, posíleni osmi korbely chmelného moku, když tu uslyšíte nějakou hádku. V duchu si říkáte, v hospodě byla nuda, nikdo se se mnou nechtěl prát, když jsem tam ukazoval svoje vypracované a hbité tělo. Třeba to teď dopadne líp a pořádně se poperu. Se svým hbitým tělem se tedy dáte do běhu za zvuky, plný nadějí, že bude bitka, ale v polovině cesty hádka zmlkne děsivým výkřikem ženy. To už běžíte na maximum, tělo Vám polévá studený pot a mráz běhá po zádech. Když konečně doběhnete, na místě už jen leží bezvládné ženské tělo, všude okolo samá krev a mrtvola drží nějaký vzkaz. Ten si vezmete, tam se dozvíte, že vedlejší říši napadl mocný démon a chystá se i do té, kde žijete Vy. Hned se zase dáváte do běhu, tentokrát za samotným králem a ze 2.5 promile máte už jen 2. To má ale pořád pořádný vliv na vaše uvažování a vyburcujete celý hrad. Král je při této zprávě zdrcen, dosud si myslel, že to jsou jen zvěsti a nahlas přemýšlí, co bude dělat. Zaslechnete, že dá tomu, kdo démona zabije, nebo nás aspoň ochrání, ruku princezny, půlku království, zlato, drahokamy…. No byl to dlouhý seznam, že sám král pochopil, že to vše je málo, když zaslechnete, dám tomu, kdo to splní nakonec co si bude přát a v tu chvíli křičíte, Já!! Hned s plnou energií pravíte, nikdo nám tu nebude zabíjet nevinné ženy, budu krutý, démona zabiju, všechny ty stvůry zabiju, budou litovat že vylezli z té díry, které říkají peklo. To já jim ukážu, jak vypadá peklo na zemi, škyt a teď, co si budu přát. Budu si přát toho nejlepšího koně, co je zde na hradě, ten nejlepší meč, až se vrátím, pokud se vrátím, už nikdy, tedy do mé smrti, tedy nikdy, nebudu muset platit za jídlo a hlavně pití v naší krčme, škyt. Platí, král a Vy jste si plácli. Po šesti hodinách jízdy na koni směrem k hranicím sousedního království se z dvou promile stává vystřízlivění, pomalu Vám dochází po kouskách, co se vlastně stalo a najednou…. Před Vámi překážka, do protisměru na Vás letí démon jak z filmu Krotitele duchů, děsně ječí, instinktivně natáhnete ruku o kterou se démon rozmázne a udělá puff. Už není cesty zpět, dal jsem své slovo, začíná peklo na zemi pro ty co vylezli z pekla. Hra vyšla v roce 1991, vydala ji společnost Readysoft a v dobových časopisech získala průměrně 87%. 

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.

   

 

Grafika jak na PC. Hudba je taková moc plouživá. Zvukové efekty jasně vítězí. Plynulost i hratelnost super, protože je hra pomalejší, tak se nejlíp hraje. Pořád ale zůstává dost těžká, aspoň myslím, protože jsem se nikam po půl hodině nedostal.

 
      Wrath-Of-The-Demon-Amiga-A600
   

 

Grafika už má méně barev, ale detailů má o něco méně. Úvodní hudba je dobrá, ale potom ve hře už hraje úplně jinak, mnohem, mnohem hůř. Zvukové efekty taky nic moc. Plynulost i hratelnost v pohodě, jen se mi zdála hra o něco rychlejší, tím těžší.

 
      Wrath-Of-The-Demon-Atari-Mega-1
   

 

Grafika jako na Amize. Hudba se mi tu líbila nejvíc, je taková rychlejší. Zvukové efekty jsou slabší. Plynulost i hratelnost v pohodě, jen se mě zdála hra ještě o něco rychlejší než na Atari, tím je ještě těžší.

 
      Wrath-Of-The-Demon-SpaceStation-PC
 
      Wrath-Of-The-Demon-SpaceStation-PC-FM-synteza

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

2 komentáře “Wrath Of The Demon – Válka 16-bitů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *