Wreckers – Válka 16-bitů

Na vesmírné stanici Beacon 04523N se rozezní alarm. V tu chvíli začíná peklo, automatická stanice vyhodnotila nebezpečí prvního stupně – je napadena!!! Útočník neznámý, spouští se autodestrukce, čas do zničení celé stanice 60 minut…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Na vesmírné stanici Beacon 04523N se rozezní alarm. V tu chvíli začíná peklo, automatická stanice vyhodnotila nebezpečí prvního stupně – je napadena!!! Útočník neznámý, spouští se autodestrukce, čas do zničení celé stanice 60 minut. Roboti, co celou stanici udržují v chodu, byli přepnuti z režimu údržby na bojový mód a je probuzen první důstojník. Pokud bude zabit, bude probuzen další důstojník, pokud ani ten neuspěje, bude vše na třetím a taky posledním obyvateli stanice. Hra vyšla v roce 1991, vydala ji společnost Audiogenic a průměrné hodnocení v dobových časopisech získala 75%.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.

   

 

Grafika je stejná na všech počítačích. Hudba nezní moc kvalitně, ale zvukové efekty jsou parádní, jen nevím, za jak dlouho by mě začala bolet hlava z toho bzučení co hru doprovází. Plynulost i hratelnost jsou dobré.

 
      Wreckers-Amiga-A600
   

 

Grafika je stejná na všech počítačích. Hudba zní stejně jako na Amize, jen má víc výšek. Zvukové efekty jsou méně kvalitní, ale je jich dost a i s bzučením. Plynulost i hratelnost jsou dobré.

 
      Wreckers-Atari-Mega-1
   

 

Grafika je stejná na všech počítačích. Hudba tu není vůbec špatná, zní jinak, ale je na stejné úrovni jako konkurenti. Zvukové efekty jsou taky dobré, je jich ale méně a hra je bez bzučení. Plynulost i hratelnost jsou dobré.

 
      Wreckers-SpaceStation-PC
   


Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *