Race Drivin‘ – Válka 16-bitů

Taky jezdíte rychleji autem v reálu, když Vás tlačí čas, na schůzku a tak podobně? Každý louda a náklaďák Vám zvedá adrenalin v krvi. Pokud ano, jako že určitě ano, mám tu hru, na které budete moci trénovat. Navíc auta zde jsou určitě…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Taky jezdíte rychleji autem v reálu, když Vás tlačí čas, na schůzku a tak podobně? Každý louda a náklaďák Vám zvedá adrenalin v krvi. Pokud ano, jako že určitě ano, mám tu hru, na které budete moci trénovat. Navíc auta zde jsou určitě lepší, než kterými jezdíte Vy. Sice se nejedná o žádné městské silnice, ale jen okruhy, které jsou ovšem taky dost extrémní a budou Vám zvedat právě ten adrenalin. Na všech tratích se nacházejí checkpointy, takže bude Vaším motorem jet co nejrychleji. Hra je dost podobná hře na PC s názvem „Stunts“, která je ale určitě lepší. Hra je z roku 1990-91, vydala ji společnost Domark a v dobových časopisech si vyjezdila průměrně 74%.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.

   

 

Grafika jako u konkurence. Hudba super a zvukové efekty taky. Plynulost je hrůza a hratelnost taky.

 
      Race-Drivin-Amiga-A600
   

 

Grafika jako u konkurence. Hudba nic moc a zvukové efekty taky . Plynulost je hrůza a hratelnost taky.

 
      Race-Drivin-Atari-Mega-1
   

 

Grafika jako u konkurence. Hudba přes Roland MT-32 je super, ale bohužel pokud se při hraní používá tento modul, zvukové efekty nestojí za nic. Při zadání Sound Blasteru se hra kouše. Pokud se zadá Adlib, je vše ok. FM syntéza nezní nejhůř a zvukové efekty taky ujdou. Plynulost je super proti konkurenci a i hratelnost.

 
      Race-Drivin-SpaceStation-PC-FM
 
      Race-Drivin-SpaceStation-PC


Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *