Total Recall – Válka 8-bitů

Pozor, pozor!! Máme tu grafický souboj, mezi Commodore C64 a Schneider CPC464, kdo bude lepší??? Další podle mě hodně úspěšný film, který jsem shlédl v 90. letech na VHS a hodně se vryl do paměti. Byl jsem zvědavý, jak dopadne…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Pozor, pozor!! Máme tu grafický souboj, mezi Commodore C64 a Schneider CPC464, kdo bude lepší??? Další podle mě hodně úspěšný film, který jsem shlédl v 90. letech na VHS a hodně se vryl do paměti. Byl jsem zvědavý, jak dopadne hra, protože jsem ji nikdy nehrál. Chvilku jsem tápal, jak překonávat překážky, ale hlavní hrdina má dobrou muskulaturu a k tomu rychlou pěst. Dokonce vlastní i střelnou zbraň s omezeným počtem nábojů, ty se ale valí po cestě, jak budete postupovat. Recenze uvádí, že tam jsou i automobilové honičky a i mise na Marsu. Kdo to ještě nehrál, měl by zkusit zachránit lidi na Marsu a vžít se tak do role Quaida (Arnolda). Co by bylo zajímavé, udělat to jako moderní 3D střílečku na PC, se divím že ještě není 🙂 pokud jsem něco nepřehlédl, protože o moderní hry už se nezajímám. Jinak tahle hra je z roku 1990 a vydala ji velmi známa společnost Ocean.


 

Grafika je docela zajímavá, taková komiksová, libí se mně víc jak na Commodore C64. Bohužel hudbu to žádnou nemá. Zvukové efekty jsou dobré, ale skromné. Plynulost je super a i hratelnost.

 
     

 

Má to dobrou grafiku, ale podle mého názoru není nejlepší. Sice je taková jemnější, ale třeba takový oheň, kde jsem často umíral je žlutý. Co má tahle verze nejlepší je hudba, ta je opravdu bombastická a moc se mě líbí. Je taková plíživá, úplně vidím jet nějaký vozítko po Marsu, kameru co zaznamenává ten rudý povrch a tahle hudba k tomu. Zvukové efekty jsou taky super, kroky jak chodíte a věčné mlaskání se smykem jak narážíte. Plynulost je taky super. Co mě trochu zklamalo je hratelnost. Při neúspěšném skoku přes překážku se postavička odrazí a to dost.

 
      Total-Recall-Commodore-C64
   

Vyhrává Commodere C64, druhý je Schneider CPC464

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *