Predator – Válka 8-bitů

Arnold Schwarzenegger je opět v akci, tentokrát si to rozdá nejen se spoustou vojáku, ale i s emzákem Predátorem. Tenhle tvor, ne že je strašně ošklivý, ale je i silný a plný neznámého arzenálu. Používá takovou šikovnou věcičku, co mu dává…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Arnold Schwarzenegger je opět v akci, tentokrát si to rozdá nejen se spoustou vojáku, ale i s emzákem Predátorem. Tenhle tvor, ne že je strašně ošklivý, ale je i silný a plný neznámého arzenálu. Používá takovou šikovnou věcičku, co mu dává být skoro neviditelný a pak že je život fér. Hru vydala společnost Activision v roce 1987/88 a je to opět podle filmu. Každý asi příběh zná, kdo ne, ať koukne na film, je to parádní podívaná. Než se spustí samotná hra, kde už vy ovládáte Arnolda, tak nejdřív nasleduje hudba, která je z filmu, potom krátká animace, jak Predátor přistane na Zemi, to už je bez hudby. Potom se obraz přepne do džungle, kde z vrtulníku vystupuje vaše jednotka, která utočí jako první. Vy vylezete jako poslední, jak postupujete dopředu, nalézáte jen mrtvoly ze své jednotky. No co, když už padli, aspoň jim seberu co měli u sebe, bez toho se přežít stejně nedá.


 

 

Tady není grafika nejhorší, není tak detailní, ale celé to vypadá obstojně, aspoň proti Didaktiku M. Co bylo divné, že i když jsem nepřátele předběhl, byl jsem už za nimi, stejně po něčem stříleli, asi po Predatorovi. Plynulost hry je stabilní. Úvodní hudba je docela povedená, zvukové efekty ujdou a taky to má krátké úvodní intro.

 
      Predator-Schneider-CPC464
   

 

Opět jasná jednička, grafika super, detailní příroda, to vše plynulé a může tam být nepřátel kolik chce. Zvukové efekty jsou taky super, ale co je škoda, hra nemá žádnou hudbu.

 
     

 

Zda je grafika ze dvou barev, černá + záleží co se děje, takže nic moc. Má to úvodní hudbu, což se počítá a zvukové efekty jsou chudé. Plynulost hry, pokud jste na obrazovce sám, je dobrá, ale brzo se obrazovka zaplní nepřáteli, už to tak plynulé není, ale dá se to hrát. Hra má i úvodní intro

 
      Predator-Didaktik-M
   

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *