Terminator 2 – Válka 16-bitů

Hra má celý název Terminator 2: Judgment Day a je dělaná podle filmu. Hlavní roli zde má muž plný svalů Arnold Schwarzenegger. Když ji firma Ocean v roce 1991 vydala, byla asi šita horkou jehlou. Přeci jen film byl super, stál spoustu…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Hra má celý název Terminator 2: Judgment Day a je dělaná podle filmu. Hlavní roli zde má muž plný svalů Arnold Schwarzenegger. Když ji firma Ocean v roce 1991 vydala, byla asi šita horkou jehlou. Přeci jen film byl super, stál spoustu peněz a byl plný prvotřídních efektů. Hra taková bohužel není, kdy už na začátku sejmete tekutého robota, co sejmout nejde, no ale dejme tomu, že se Vám podařilo uniknout, jako ve filmu. Hned po tomto levelu se ocitáte na motorce, před sebou spoustu překážek a za Vámi náklaďák. Co je blbé, že když se zabijete, je konec celé hry, žádný život navíc a zabít se tu je otázka pár sekund. Recenze z časopisu BiT, má hodnocení 34%, je z Didaktiku, ale v článku je, že vše je stejný na všech počítačích, jen je hezčí grafika, takže asi utrpení na všech herních platformách. Nicméně v zahraničních časopisech si hra vysloužila průměrných 68%.


 

Grafika je zde nejlepší, má nejvíc detailu a dobré barvy. Hudba taky není špatná a zvukové efekty jsou tady nejlepší. Plynulost i hratelnost je v pohodě.

 
      Terminator-2-Amiga-A1200-uvod
 
      Terminator-2-Amiga-A1200-skore

 

Graficky hodně podobné jako na PC. Hudba je zde nejhorší a zvukové efekty ještě ujdou. Plynulost i hratelnost je v pohodě.

 
      Terminator-2-Atari-Mega-1-uvod
 
      Terminator-2-Atari-Mega-1-skore

 

Graficky je to docela dobrý, postavičky jsou větší. Hudba je zde super, ale zvukové efekty jsou tragédie. Plynulost i hratelnost je v pohodě.

 
      Terminator-2-PC-386SX25MHz-uvod
 
      Terminator-2-PC-386SX25MHz-skore
 
      Terminator-2-PC-386SX25MHz-uvodFM
     


Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *