Steg The Slug – Válka 16-bitů

Tento příběh je pravdivý. Ať sním svůj joystick, jestli Vám budu lhát.. Jednoho dne, přesněji v pátek, se náš hlavní hrdina rozhodl, že už do toho konečně praští. I když má hodně přátel, tady se trochu zamyslel, protože si není jistý tím,…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Tento příběh je pravdivý. Ať sním svůj joystick, jestli Vám budu lhát.. Jednoho dne, přesněji v pátek, se náš hlavní hrdina rozhodl, že už do toho konečně praští. I když má hodně přátel, tady se trochu zamyslel, protože si není jistý tím, jestli si něco nenalhává, ale co je pravda, že se vnitřně cítí tak sám. Když se blíží večer, dá si odslizující sprchu, použije ty nejfajnovější mycí prostředky, do hladka oholí svou tvář a ve skříni najde to nejvíc sexy oblečení. Zelená sluší snad každému, si prohodí a zamíří do baru s příznačným názvem „Lopuch u Bažin“. Vejde dovnitř, plný nadějí, že se všichni (všechny dámy) otočí, ale nic. Usedne tedy za bar a poručí si kousek zeleného salátu v rumu. Když takhle zapíjí svůj žal, s myšlenkami, že bude do smrti sám, se najednou vedle něj posadí hodně oslizlá dáma, která potřebuje dvě židle, aby se usadila . Její zápach trochu přeráží jeho předchozí očistná kůra a když se na ni tak dívá potom, co ho osloví, neví, jestli má utíkat nebo zůstat. Nakonec tedy zůstal, slovo dalo slovo, pití teklo proudem a nakonec se stalo, že šli k němu domů. Noc byla bujará, ale když se ráno probudil, byl opět sám. Potom už své snahy vzdal. Jenže po devíti měsících brzy ráno, když ještě spal, zazvonil zvonek u dveří. Po otevření za dveřmi našel pět košíků, ve kterých bylo pět dětí. Ty se po chvilce daly do hladového pláče a Vám nezbylo nic jiného, než se vydat za potravou. Zde už to bude na Vás, zda na Vás podobné potomky nenecháte umřít hlady. Hra vyšla v roce 1992, vydala ji společnost Code Masters a v dobových recenzích si vybublinkovala průměrně 70%.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.

   

 

Grafika stejná na všech strojích. Zde je hudba nejlepší a zvukové efekty jsem neslyšel. Hratelnost i plynulost dobré.

 
      Steg-The-Slug-Amiga-A600
   

 

Grafika stejná na všech strojích. Zde je hudba nejhorší a zvukové efekty jsem neslyšel. Hratelnost i plynulost dobré.

 
      Steg-The-Slug-Atari-Mega-1
   

 

Grafika stejná na všech strojích. Zde je hudba takový střed a zvukové efekty jsem neslyšel. Hratelnost i plynulost dobré.

 
      Steg-The-Slug-SpaceStation-PC
   

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *