Tiny Skweeks – Válka 16-bitů

Čtyři hraví mimozemšťané přistanou na matičce Zemi, která už má svoje nejlepší léta za sebou a lidé ji dávno opustili. Při tom spěchu tam nechali i tu nejvyspělejší výpočetní techniku (Amiga A500 :-), kterou lidé používali pro relax a…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Čtyři hraví mimozemšťané přistanou na matičce Zemi, která už má svoje nejlepší léta za sebou a lidé ji dávno opustili. Při tom spěchu tam nechali i tu nejvyspělejší výpočetní techniku (Amiga A500 🙂 ), kterou lidé používali pro relax a dodala jim i odpočinek. Právě takový počítač našli návštěvníci, úplně celí dychtiví ho spustit a zažít nějakou tu legraci. To se jim nakonec po pár úpravách povedlo, jenže spojení naší techniky a mimozemské mělo za následek, že návštěvníka, který se dotkl klávesnice, hra vcucla, protože do toho zapojili i teleport. Na obrazovce pozorovali, co se s kolegou děje, jenže už v druhé úrovni zjistili, že hra je pro čtyři a to byl velký problém. Hra se musí dokončit a dojít do samého konce, jinak tam náš mimozemšťan zůstane navždy. Proto zbylí tři neváhali a teleportovali se na pomoc kolegovi. Počítají s tím že hra nebude dlouhá, ale že bude mít 101 úrovní, tak to je hezky nazlobilo. Protože do hry vstoupili jako nevyspaní, pracovali dnem i nocí, aby hru zprovoznili, tak se jim chce pořád spát a na konci každé úrovně si můžou trochu schrupnout. Na cestě do 101 úrovně je čeká spousta logických překážek, ale oni ta zvládnou, jsou chytří a hraví. Hra vyšla v roce 1992, vydala ji společnost Loriciel a v dobových časopisech si vyteleportovala 68%.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.

   

 

Grafika tak nějak stejná na všech strojích. Hudba je zde nejhezčí, naštěstí se dá ve hře vyměnit za zvukové efekty a ty jsou super. Hratelnost i plynulost hry je ok.

Hra mi opět nešla spustit pod Amigou A600, musel jsem vytáhnou A500, kde hra jela bezchybně.

 
      Tiny-Skweeks-Amiga-A600
   

 

Grafika tak nějak stejná na všech strojích. Hudba zní zde nejhůř, naštěstí se dá ve hře vyměnit za zvukové efekty, ale ty nejsou nic moc. Hratelnost i plynulost hry je ok.

 
      Tiny-Skweeks-Atari-Mega-1
   

 

 

Grafika tak nějak stejná na všech strojích. Hudba je zde nejhezčí, naštěstí se dá ve hře vyměnit za zvukové efekty a ty jsou super. Hratelnost i plynulost hry je ok.

 
      Tiny-Skweeks-SpaceStation-PC
   


Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *