Steel Empire – Válka 16-bitů

Tuhle hru vydala firma Silicon Knights v roce 1991 a je to strategie. V roce 2200 je pět mocných vesmírných říší, ty se snaží získat poslední neutrální místo, co leží mezi nimi v souhvězdí Orionu. Jedná se o několik planet a boje se vedou…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Tuhle hru vydala firma Silicon Knights v roce 1991 a je to strategie. V roce 2200 je pět mocných vesmírných říší, ty se snaží získat poslední neutrální místo, co leží mezi nimi v souhvězdí Orionu. Jedná se o několik planet a boje se vedou na každé z nich. Bojuje se pomocí malých až obrovských robotu, které se vyrábí přímo na planetě, kterou chcete obsadit. S roboty co vyrobíte, obsazujete další území, takže je množíte jak kobylky. Když vznikne konflikt o území, začnou bojovat roboti co jsou v dané lokalitě proti sobě. Hra se přepne do modu, kdy můžete ovládat jen jednoho robota. Ostatní roboti půjdou po cíli, co jste jim zadal. Hra dostala v průměru 80% hodnocení. Osobně bych ji dal spíš méně.


 

Grafika je jako u konkurentů a hratelnost i plynulost taky.

 
      Steel-Empire-Amiga-A1200
   

 

 

Grafika je jako u konkurentů a hratelnost i plynulost taky. Zde je hudba nejhorší a zvukových efektů málo.

 
      Steel-Empire-Atari-Mega-1
   

 

 

Grafika je jako u konkurentů a hratelnost i plynulost taky. Roland MT-32 hraje důstojně, ale hudba není taková pestrá a občas se jakoby zpomaluje. Zvukové efekty jsou taky chudé. Škoda že jsem se nedostal do akční části hry, kdy jsem napadl nepřítele.

 
      Steel-Empire-uvod-PC-386SX25MHz
   

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *