Last Ninja 2 – Válka 8-bitů

New York – japonská čtvrť roku 1966. Celou tuto čtvrť zaplavila nová droga a celé to má na svědomí muž jménem Kunitoki. Japonská a americká vláda se dohodla, že věc se bude řešit v tichosti a k řešení bude použit speciální policejní Ninja…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

New York – japonská čtvrť roku 1966. Celou tuto čtvrť zaplavila nová droga a celé to má na svědomí muž jménem Kunitoki. Japonská a americká vláda se dohodla, že věc se bude řešit v tichosti a k řešení bude použit speciální policejní Ninja. Bude muset projít celou čtvrť, která má šest hlavních částí, budete čistit ulice, ze kterých se dostanete do zábavního parku, kanalizace, budovy na výrobnu drog, různých kanceláří a samotného sídla  Kunitokiho. Hru vydala společnost System 3 Software v roce 1988. Během hraní jsem moc nepobral ovládání našeho hrdiny a vůbec celé ovládání u všech verzí her bylo dost hrozné.


 

 

Grafika na úrovni Didaktiku M, velká škoda. Navíc se mi nelíbilo zobrazení životů, působilo to rušivě. Hudba ještě jakžtakž v úvodu, potom už počítač kompletně mlčí. Plynulost hry  i hratelnost v pohodě.

 
      Last-Ninja-2-Schneider-CPC464
   

 

Grafika parádní, ale není nejhezčí. Za to hudba se tu extrémně povedla a hodně se mi líbí. Zvukové efekty to nemá, během hraní hraje hudba, která se dá vypnout, ale potom je ticho, škoda. Plynulost hry i hratelnost v pohodě.

 
      Last-Ninja-2-Commodore-C64
 
      Last-Ninja-2-Commodore-C64-Ve-hře

 

V obrazovce hlavního děje je grafika jen černobílá, ale je docela detailní. Hudbu to má a musí se i trochu pochválit. Bohužel zvukové efekty mlčí. Plynulost hry  i hratelnost v pohodě.

 
      Last-Ninja-2-Didaktik-M
   

 

Jasně nejhezčí grafika, ale taky je z toho celá hra pomalejší. Hudbu to má, ale děs. Zvukové efekty zde jsou, ale jsou úplně jednoduché. Plynulost hry a i hratelnost v pohodě.

 
      Last-Ninja-2-Schneider-EURO-PC
   

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *