Army Moves – Válka 8-bitů

Hra je z roku 1986-9 od firem Imagine / Dinamic. Je to taková akční vojenská střílečka s neomezeným arzenálem a různými dopravními prostředky. Je tam i část na konci, kde půjdete po svých, opět střílet na všechno co se pohne a ještě u toho…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Hra je z roku 1986-9 od firem Imagine / Dinamic. Je to taková akční vojenská střílečka s neomezeným arzenálem a různými dopravními prostředky. Je tam i část na konci, kde půjdete po svých, opět střílet na všechno co se pohne a ještě u toho skákat. Hra je jen pro jednoho hráče.

Plynulost hry je na všech čtyřech počítačích v pohodě. Jak jsem psal na začátku, na Commodore C64 je to hodně těžký ten začátek, hlavně díky těm vrtulníkům, co střílí. Na zbývajících počítačích je to docela už pohoda. Další problém bylo střílení na všech počítačích, hra má dva fire na dvou klávesách. U joysticku ovládáte ale jen jeden fire, takže ještě musíte mačkat klávesu na klávesnici, co to je dost nešťastně u tak akční hry, protože když sem tam joystick na stole povolí, už z klávesy nestřílíte, ale mačkáte joystick, aby se zase přicucl ke stolu.


 

Grafika furt dobrá i hudba a zvukové efekty. 

 
      Army-Moves-Schneider-CPC464
   

 

Zde je určitě nejhezčí grafika, hudba i zvukové efekty. Ovšem hra mi přišla dost obtížná a u Commodore C64 to byl extrém.

 
      Army-Moves-Commodore-C64
 
      Army-Moves-Commodore-C64-ve-hre

 

Grafika je zde nejhorší, hudba ujde a zvukové efekty taky.

 
      Army-Moves-Didaktik-M
   

 

Grafika není úplně nejhorší, ale žádná hudba a zvukové efekty přes spíkr. Nejlíp se mi hrála právě tahle verze. Počítač jsem dal na 4.77MHz a rychlost to byla akorát.

 
     

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *