After The War – Válka 8-bitů

Hra je rozdělená na dva díly, v tom prvním na to jdete jako Bud Spancer, hezky ručně stručně a ve druhém je to Rambo styl. Já testoval jen první díl, druhý testovat nebudu, protože to bude to samé, jen se zbraní. Vašim úkolem bude dostat…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Hra je rozdělená na dva díly, v tom prvním na to jdete jako Bud Spancer, hezky ručně stručně a ve druhém je to Rambo styl. Já testoval jen první díl, druhý testovat nebudu, protože to bude to samé, jen se zbraní. Vašim úkolem bude dostat se do povstalecké základny, v apokalyptickém světě, stylem Bud Spencera, pokud jste se pozorně koukali na jeho filmy, bude pro Vás hračka se tam dostat. Proč se tam vlastně máte dostat? Protože základna je plná robotů, které chtějí povstalci poslat na jiné základny a získat tak převahu. Původně Vaším úkolem bylo ty roboty zničit ještě neaktivní. Jenže jste přišel pozdě a tak se konal i druhý díl. Hru vydala společnost Dinamic v roce 1989 a za PC verzi by se firma měla propadnout.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry.

 

 

Ma tomto počítači se mi grafika líbí nejvíc. Postavička si zachovala velikost a nebe je správě apokalyptické. Hudba je taky docela zajímavá. Zvukové efekty jsou dobré. Plynulost hry i hratelnost v pohodě.  

 
      After-The-War-Amstrad-CPC6128
   

 

Pokud se budeme držet velikosti postavičky, tento počítač zklamal. Postavička je o dost menší. Šířka obrazu je sice větší, než konkurence, ale grafika na první místo nemá. Hudba je opět super a zvukové efekty taky. Plynulost i hratelnost v pohodě.

 
      After-The-War-Commodore-C64
   

 

Grafika je sice jen dvoubarevná, ale za to postavička je plná anabolik a růstových hormonů :-). Hudba žádná není a zvukové efekty ujdou. Hra na svoji velikost postavičky je parádně plynulá a hratelnost je taky v pořádku. 

 
     

 

Grafika jakoby z oka vypadla Didaktiku M. Hudba žádná a zvukové efekty žalostné. Co je ještě žalostnější, je plynulost a hratelnost. Verze na PC je z mého pohledu totální propadák. Výrobce sice při zapnutí doporučuje PC 286 na 16MHz, ale nechápu z jakého důvodu. Pochopím, kdyby to mělo nějakou lepší detailnější grafiku, více barev a tak podobně, ale grafiku ve stylu Didaktik M a hybnost šneka je prostě úplně mimo.

 
     

[maxbutton id=“170″] a proč byl udělen: v této hře si bonus odnesl [maxbutton id=“185″] a důvodů je hned několik. Pokud je hra něčím originální, tak je to velikost postavičky a jejího zbarvení. I můj samotný pocit ze hraní, byl zde velice pozitivní a ovládání hry taky hodně příjemné. 

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

2 komentáře “After The War – Válka 8-bitů

  1. No neviem, C64 mi vyrazne lepsi ako Didaktik nepride. Skor naopak. Animacia noh je hrozna. Sprity male. Rozlisenie male.

    Akurat to ma farby.

    CPC vs Didaktik – CPC ma farby, Didaktik ma rozlisenie a trochu plynulejsiu grafiku.

    1. No Didaktik tu chůzi postavičky taky nemá bůhví jakou 🙂 Jestli si mám vybrat, zda budu hrát černobílou, nebo barevnou verzi, jsem pro tu barevnou. C64 má tu postavičku o něco menší, ale hrálo se to dobře a potom tu jsou zvukové efekty, ty má taky C64 i CPC464 o něco lepší.
      Já nefandím žádnému počítači, sám jsem měl první počítač Didaktik M, potom už jen PC.
      No uvidím, pokud budou i podobné další reakce v anketě, pokud tam bude někdo hlasovat, bude mít Didaktik aspoň náskok o 3 hlasy proti ostatním, klidně to předělám. Věřím ale, že CPC464 je před Didaktikem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *