Airborne Ranger – Válka 8-bitů

V téhle hře je z Vás elitní paragán a to jsou jedni z nejlépe vycvičených vojáků v jakékoliv armádě na světě. Musí být fyzicky velmi zdatný, psychicky odolný a okamžitě po seskoku musí být schopen plnit bojové úkoly. To zahrnuje průzkum…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

V téhle hře je z Vás elitní paragán a to jsou jedni z nejlépe vycvičených vojáků v jakékoliv armádě na světě. Musí být fyzicky velmi zdatný, psychicky odolný a okamžitě po seskoku musí být schopen plnit bojové úkoly. To zahrnuje průzkum terénu na nepřátelském území, schopnost maskovat se, stopovat, zjišťovat informace a hlavně přežít. Tohle všechno je i ve hře. Budete plnit různé mise, třeba ničit muniční sklady, získávat tajné dokumenty, vyřazovat radary atd. V tom všem Vám ale budou bránit nepřátelští vojáci, kteří území hlídají, mají tam rozmístěné obranné bunkry, které se dají sejmout třeba granátem. Potom jsou různá území, kde jsou nastraženy miny, těm se doporučuji vyhnout. Hra je docela zajímavá na všech počítačích, jen je trochu problém ovládání, je to určitě o zvyku a taky obtížnost na některých platformách. 

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry.

   

 

Grafika už tak hezká a detailní není, při střílení kulku nevidíte. Hudba žádná a zvukové efekty jsou dobré, hlavně stereo je povedené.  Plynulost i hratelnost je v pohodě. Na tomto počítači se mi zdála hra hodně těžká.

 
     

 

Grafika hezká a pokud střílíte, kulky vidíte. Hudba nic moc, ale zvukové efekty jsou povedené. Plynulost obrazu je trochu horší, ale nic hrozného. Hratelnost je v pohodě. Hra už nebyla tak moc těžká, ale ovládání nebylo ono. 

 
      Airborne-Ranger-Commodore-C64
   

 

Jako jediný má grafiku dvoubarevnou a pokud střílíte, kulku nevidíte. Hudba žádná není a zvukové efekty ujdou. Plynulost i hratelnost je v pohodě. Na tomto počítači mi přišla hra hodně těžká.

 
     

 

Grafika určitě nejhezčí  a pokud střílíte, kulky vidíte. Pokus o hudbu tam na začátku je a zvukové efekty jsou povedené. Plynulost obrazu je trochu horší, ale nic hrozného. Hratelnost je v pohodě. Hra na tomto počítači mi nejvíc sedla.

 
     

[maxbutton id=“170″] proč a komu byl udělen: v této hře si bonus odnáší [maxbutton id=“177″] díky pěkné grafice, pohodlnému ovládání a díky menší obtížnosti to bylo více hratelné. Zvukové efekty sice nedosahují například C64 či CPC 464, ale zase hrozné taky nejsou.

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *