APB (All Points Bulletin) – Válka 8-bitů

Když jste byli malí, taky jste si hrávali na četníky a zloděje? Pokud ano, určitě jste potom přemýšleli, že určitě je lepší být tím četníkem. Takový chudý zloděj má dneska jen malou šanci na úspěch, že nebude dopaden. V této hře si tedy…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Když jste byli malí, taky jste si hrávali na četníky a zloděje? Pokud ano, určitě jste potom přemýšleli, že určitě je lepší být tím četníkem. Takový chudý zloděj má dneska jen malou šanci na úspěch, že nebude dopaden. V této hře si tedy vyzkoušíte, jaké to je být tím četníkem „pomáhat a chránit“. Dostanete uniformu, automobil s pěknou houkačkou, bouchačku, klepeta, obušek a budete dostávat denní úkoly. První den bude výukový, dostanete za úkol zatknout dva zloděje, to je hračka. Další den dostanete úkol chytit sedm zlodějů, co zrovna ujíždí s lupem, autohonička jako vyšitá. Třetí den máte za úkol zatknout čtyři zloděje plus pomoct přepadeným obětem, které jsou většinou okradené a svázané u cesty vedle svého auta. Hra vyšla v roce 1989 a vydala ji společnost Tengen.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry.


Grafika vypadá taky dobře. Hudba taky docela povedená, hraje i ve hře spolu se zvukovými efekty, které taky nejsou špatné a hudba ve hře se rozezní, když splníte všechny úkoly. Plynulost i hratelnost v pořádku.

 

      APB-Schneider-CPC464

 

Grafika druhá nejpovedenější. Hudba docela ujde i ve hře. Zvukové efekty taky dobré a hudba se ve hře rozezní, jak splníte všechny úkoly. Plynulost i hratelnost v pořádku.

      APB-Commodore-C64

 

Grafika jen dvoubarevná. Hudba a zvukové efekty mlčí. Plynulost je trochu rychlejší, trochu to ztěžuje hratelnost a to hlavně zatáčení.

 

 

Grafika nejdetailnější, díky tomu je hra trochu línější. Hudba ze spíkru ujde a rozezní se, když splníte všechny úkoly. Zvukové efekty jsou skromné, ale čeho jsem si všiml je, že disketová mechanika se úmyslně točí a tím vytváří iluzi, že vrčí motor. Bohužel se točí pořád i mimo jízdu. Plynulost hry je trochu horší, ale na hratelnost to nemá moc vliv, jen vše déle trvá.

      APB-Schneider-EURO-PC

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *