After Burner – Válka 8-bitů

Na tuto hru si moc dobře vzpomínám, byla to jedna z prvních, kterou jsem na svém novém Didaktiku M v roce 1991 hrál. Byla a je stále dobře akční. Jako pilot bojového letounu budete poslán na super misi do SSSR. Proč zrovna do Ruska…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Na tuto hru si moc dobře vzpomínám, byla to jedna z prvních, kterou jsem na svém novém Didaktiku M v roce 1991 hrál. Byla a je stále dobře akční. Jako pilot bojového letounu budete poslán na super misi do SSSR. Proč zrovna do Ruska?? No americký prezident si pustil pusu na špacír, před ruským, že mají toho nejlepšího pilota a i letadlo. Tak vznikla sázka. Vše bylo pečlivě naplánováno, kudy se poletí, co na Vás bude útočit. Setkáte se s různými létajícími protivníky, jako stíhačky, vrtulníky a sem tam nějaký ruský prototyp. Budete ničit i pozemní cíle a i ty se Vás pokusí sestřelit. No vidím, že už Vám pomalu dochází, že knipl (joystick) bude vytížený na 100% a Váš život v neustálém ohrožení. Letí se totiž na ostro!! Hra vyšla v roce 1988, je předávkou z herního automatu a vydala ji společnost Activision.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry.

   

 

 

 

Tady je grafika nejhezčí a tím to končí. Hudba je děsná, navíc to řve i ve hře, tím pádem to nemá žádné zvukový efekty. Plynulost hry je už horší a hratelnost v pohodě.

 
     

 

 

Grafika patří k těm lepším a je využitá celá obrazovka. Hudba je tu úžasná a nemá konkurenci a to samé platí o zvukových efektech. Plynulost i hratelnost v pohodě.

 
      Afterburner-Commodore-C64
   

 

 

Grafika jen dvoubarevná, ale vypadá docela dobře. Hudba žádná a zvukové efekty skromnější. Plynulost je víc než dobrá, až mně to přišlo moc rychlé. Hratelnost v pohodě.

 
     

 

 

Tgrafika vypadá pořád dost dobře. Čekal jsem na hudbu, ale žádná hrát nezačala. Zvukové efekty jsou taky dost skromné. Plynulost i hratelnost v pohodě.

 
      Afterburner-Schneider-EURO-PC
   

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *