Xenon – Válka 8-bitů

V téhle hře z Vás bude pilot letadla a i řidič pozemního tanku. Jak že je to možné?? No jde o hybrid, kterému se říká transformer. Pouhým stisknutím tlačítka je z tanku stíhačka a obráceně. Hra se odehrává na samém konci vesmírného…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

V téhle hře z Vás bude pilot letadla a i řidič pozemního tanku. Jak že je to možné?? No jde o hybrid, kterému se říká transformer. Pouhým stisknutím tlačítka je z tanku stíhačka a obráceně. Hra se odehrává na samém konci vesmírného pásma, kam expanduje lidstvo. To zjistilo, že mimozemská rasa Xenites na planetě staví obranná zařízení, aby tak zabránilo další kolonizaci. Ve hře se z Vás stane superpilot, kterému říkají Darrian. Vaším úkolem nebude nic jiného, než z neznámého světa sprovodit veškerý ten High-tech obranný systém a umožnit tak kolonizaci. Hra vyšla v roce 1988 a vydala ji společnost Melbourne House. Hra má i druhý díl Xenon 2 The Megablast, který vyšel v roce 1989 a pouze už jen na 16-bity.


 

Grafika je zde taková hrubší. Hudba taky nic moc, ale hraje i ve hře, dokonce se zvukovými efekty, které jsou nejvíc vydařené. Plynulost už nic moc a hratelnost ujde.

 
      Xenon-Schneider-CPC464
   

 

Zde je grafika druhá nejlepší a skvěle se to všechno hýbe. Hudba docela ujde, hraje i ve hře a dokonce i se zvukovými efekty. Ty ovšem za moc nestojí, tím že chybí exploze. Plynulost i hratelnost je super.

 
      Xenon-Commodore-C64-Úvod
 
      Xenon-Commodore-C64-ve-hře

 

Grafika bohužel dvoubarevná, ale dobře se hýbe. Hudba žádná, za to ale zvukové efekty jsou dobré. Plynulost i hratelnost je super.

 
     

 

Pěkná grafika, ale bohužel se trochu vleče. Hudba žádná a zvukové efekty povedené. Plynulost už nic moc a hratelnost ujde.

 
     

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *