Untouchables – Válka 8-bitů

Tahle hra mi připoměla jinou hru, nedávno testovanou a to Dick Tracy. Opět se děj odehrává v Chicagu v letech 1930 za doby prohibice. Ano, opět půjdete po gangsterovi Al Capone, který na Vás čeká v posledním levelu. Hra jich má celkem…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Tahle hra mi připoměla jinou hru, nedávno testovanou a to Dick Tracy. Opět se děj odehrává v Chicagu v letech 1930 za doby prohibice. Ano, opět půjdete po gangsterovi Al Capone, který na Vás čeká v posledním levelu. Hra jich má celkem šest. V prvním sbíráte usvědčující dokumenty, ve druhém rozbíjíte sudy s alkoholem, ve třetím to bude pouliční přestřelka, ve čtvrtém budete zachraňovat dítě v kočárku, v pátém budete mít za úkol trefit gangstera do hlavy, protože drží rukojmího a v posledním to už víme. Hru vydala společnost Ocean v roce 1989. Hodnocení hry v době vydání. byla docela vysoká a to napříč všemi 8-bytovými platformami. Nejlíp se mi hrála verze pro Schneider CPC464. Trochu je záhadou, proč i 48KB verze nemají hudbu, když Commodore C64 ji mít ve hře může. Hra je podle stejnojmenného filmu.


 

 

Tady je grafika mírně nad Didaktikem M. Hudba je taky jen pro verze se 128KB. Co má ale nejlepší, jsou zvukové efekty. Plynulost i hratelnost je dobrá.

 
     

 

Zde je grafika druhá nejhezčí. Hudba je exelentní. Navíc, než začnete hrát, si můžete vybrat, zda budete poslouchat hudbu nebo zvukové efekty, které jsou taky dobré. Plynulost i hratelnost je dobrá.

 
      Untouchables-Commodore-C64-Úvod
 
      Untouchables-Commodore-C64-Ve-hře

 

Tady si grafika vysloužila poslední místo. Je dost podobná Schneideru CPC464, ale je o něco méně detailní. Hudbu to žádnou na 48KB nemá a zvukové efekty jsou slabé. Plynulost i hratelnost je dobrá.

 
     

 

Jednoznačně nejhezčí grafika a tím to končí. Hudba žádná není a zvukové efekty jsou už hodně slabé. Plynulost i hratelnost je dobrá.

 
     

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *