Dick Tracy – Válka 8-bitů

Hra se odehrává ve 30 letech v Americe, za doby prohibice, ale jak je známo, když se něco dělat zakáže, dělá se to ještě víc. Pije se kde co, lidi umírají, nebo slepnou, vznikají gangy na výrobu alkoholu a na jeho distribuci. Spousta gangů…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Hra se odehrává ve 30 letech v Americe, za doby prohibice, ale jak je známo, když se něco dělat zakáže, dělá se to ještě víc. Pije se kde co, lidi umírají, nebo slepnou, vznikají gangy na výrobu alkoholu a na jeho distribuci. Spousta gangů se taky soustředí na pašování alkoholu do USA. Nejznámější zločinec, taky mafián Al Capone, na kterého má policie už dlouho spadeno, pořád spravedlnosti uniká. Jednoho dne za Vámi přijde starosta Chicaga a požádá Vás o rychlé vyřešení. Máte úplně volnou ruku, takže kudy projdete, budou se jen válet mrtvoly. Stane se z Vás legenda s jménem Dick Tracy, všichni ví, že nemáte slitování s těmi, co porušují zákon. Nakonec z Vás mají všichni takový strach, že i sám Al Capone přizná, že neplatil daně a nechá se zavřít do věznice Alcatraz. Myslel si, že tam se Vašeho jména zbaví, ale mýlil se. Pořád se budí zpocený, vykřikuje Vaše jméno ze spaní, někdy jsou sny tak reálné, že buší na dozorce, ať ho jdou zachránit. Hra vyšla v roce 1990 a vydala ji společnost Titus.


 

 

Vítěz našeho testu, nemá bůhvíco za grafiku, hudbu taky postrádá, ale má dobré zvukové efekty. Plynulost i hratelnost v pohodě.

 
     

 

Grafika tady nijak neexceluje, hlavně když je žlutý hrdina a oni použijí žluté pozadí. Hudba je parádní, ale díky ní to nemá žádné zvukové efekty. Plynulost i hratelnost v pohodě. Verze na tom počítači je udělaná asi nejhůř.

 
      Dick-Tracy-Commodore-C64-Uvod-ok
 
      Dick-Tracy-Commodore-C64-Ve-hře
 
      Dick-Tracy-Commodore-C64-Ve-hře-2
 
      Dick-Tracy-Commodore-C64-Uvod
 

 

Grafika černobílá, hudba žádná, zvukové efekty taky žádné. Plynulost i hratelnost v pohodě.

 
     

 

 

Grafika parádní a tady nemá konkurenci. Hudba přes PC spíkr neohromí a zvukové efekty nejsou. Plynulost i hratelnost v pohodě. Velká škoda, že místo hudby neudělali radši zvukové efekty, i když by byly jen přes ten PC spíkr.

 
      Dick-Tracy-Schneider-EURO-PC-Uvod
 
      Dick-Tracy-Schneider-EURO-PC-Ve-hře

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *