Winter Supersports 92 – Válka 16-bitů

Dneska se hezky teple oblečte, vyštrachejte zimní boty, oteplovačky, šálu, rukavice, beranici, pořádný vaťák, popřípadě hubertus, pokud nemáte vkus, protože z monitoru se bude linout zima jako hrom. Pokud by Vám nebyla zima…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Dneska se hezky teple oblečte, vyštrachejte zimní boty, oteplovačky, šálu, rukavice, beranici, pořádný vaťák, popřípadě hubertus, pokud nemáte vkus, protože z monitoru se bude linout zima jako hrom. Pokud by Vám nebyla zima (došlo na mé rady) z toho prostředí, ve kterém se hra odehrává, určitě Vám bude běhat mráz po zádech z Vašich spolubojovníků, kteří zažijí horké chvilky při svém souboji s protivníky, stejně jako to čeká i Vás. Čím že to vlastně jsou pro nás zajímavé tyto hry? No přece jsou to poslední hry, kdy jsme na olympiádě soutěžili jako Československá republika a můj názor je, že jsme jí měli zůstat pořád. Celkově jsme tam získali 3 bronzové medaile. Říkáte, že tak málo, žádné stříbro ani zlato, že si hru spustíte, změníte minulost… No super, to rád slyším, tak se dejte do toho!!! Hra vyšla v roce 1992 (jak jinak), vydala ji společnost Flair a v dobových časopisech získala průměrné hodnocení 69%.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.

   

 

Grafika podobná jako na PC, ale boby + brusle jsou o hodně horší. Hudba i zvukové efekty super. Hratelnost i plynulost v pohodě.

 
      Winter-Supersports-92-Amiga-A600
   

 

 Grafika podobná jak na PC, ale boby + brusle jsou o hodně horší. Hudba jak na Amize, jen hůř hraje a zvukové efekty jsou pořád super. Hratelnost i plynulost v pohodě.

 
      Winter-Supersports-92-Atari-Mega-1
   

 

Grafika jasně nejhezčí. Hudba v pohodě, ale nechápu proč to nemá pořádné zvukové efekty. Škoda, byl to můj favorit. Plynulost bez problému, taky hratelnost zde byla nejlepší.

 
      Winter-Supersports-92-SpaceStation-PC
   


Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *