TechnoCop – Válka 16-bitů

Hra se odehrává v nedaleké budoucnosti, kyberpunk je na vzestupu, kriminální gangy používají nejnovější technologie ke zločinu, policie i zákony si s tím neví rady. Vy, jako nejlepších z policistů, se na to už nemůžete dívat a rozhodnete…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Hra se odehrává v nedaleké budoucnosti, kyberpunk je na vzestupu, kriminální gangy používají nejnovější technologie ke zločinu, policie i zákony si s tím neví rady. Vy, jako nejlepších z policistů, se na to už nemůžete dívat a rozhodnete se postavit nad zákon. Vybavíte se špičkovým automobilem jehož součástí je i vysílačka, navíc umí taky střílet, pokud tedy ty šmejdy potkáte na silnici, není nic jednoduššího než stisknout knoflík na volantu s nápisem střelba a nechat za sebou rozlétající se plechy. Hra se neodehrává jen na silnici, ale i v budovách samotných gangů, kde půjdete hezky po svých. Vašim nejlepším společníkem bude upravená Beretta 92 FS s možností střílet i síť, která nepřátele pěkně zabalí a tím zpacifikuje. Hra vyšla v roce 1989, vydala ji společnost Gremlin a v dobových časopisech si vysloužila okolo 65%.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.

   

 

Graficky nejhezčí, navíc se to celé svižně hýbe. Zvukové efekty super, ale velká škoda je, že to nemá žádnou hudbu. Něco rychlého a tvrdého by si to zasloužilo.

Bohužel Amiga A600 hru nerozjela, tak ji zastoupila Amiga A500.

 
     

 

Trošičku horší grafika a i její plynulost. Zvukové efekty super a hudba schází taky.

 
     

 

Hra má jen EGA grafiku a tak nemá šanci. Zvukové efekty přes PC spíkr, to opět nemá šanci. Hudbu to taky nemá, ale buďme rádi, neměla by šanci přes spíkr 🙂 . Hra je závislá na rychlosti procesoru, tak došlo na vypnutí turba a z 25MHz to jelo na 16MHz.

 
     

 

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *