Narco Police – Válka 16-bitů

Je jeden ostrov, co je ukryt někde v Tichomoří. Kdysi dávno za druhé světové války, tam řádili Japonci. Ti tam vykopali spoustu tunelů a toho se snaží využít, jeden drogový kartel. Většina drog putuje do Spojených států amerických, těm…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Je jeden ostrov, co je ukryt někde v Tichomoří. Kdysi dávno za druhé světové války, tam řádili Japonci. Ti tam vykopali spoustu tunelů a toho se snaží využít, jeden drogový kartel. Většina drog putuje do Spojených států amerických, těm se to samozřejmě nelíbí, tak ostrov lokalizují. Dobře ho zmapují, najdou všechny vchody i východy, ale co se dá čekat v tunelech a jak vůbec tunely vypadají, už neví. Neví ani kolik je tam ozbrojených nepřátel, ale vzhledem k tomu, že tam budete chodit sám, moc těžký odpor se nečeká. Vyšlou tam tedy loď se třemi týmy a čistka může začít. Hra má zajímavé zpracování, pokud jdete, nemůžete střílet, takže pokud se před Vámi něco hned, hned musíte zastavit a hned střílet. Navíc to vypadá, že tunely budou pěkný katakomby, co nejsou jen plné nepřátel, ale i automatických zbraní, na které je potřeba větší ráže, takže musíte i přebíjet na jiné střelivo. Hru vydala společnost Dinamic v roce 1991 a průměrné hodnocení v dobových časopisech je 73%.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.

 
 

 

 

[poll id=“86″]

 

 
  [maxbutton id=“183″]  

Grafika je na všech počítačích hodně podobná, ale barevnost je zde nejhezčí a při střelbě vzniká světlo. U tohoto počítače je i hudba na začátku hry. Zvukové efekty to má solidní a dobrý je i větrný průvan. Plynulost i hratelnost jsou super.

 
      Narco-Police-Amiga-A600
   

 
  [maxbutton id=“182″]  

Tady se mi zdá, že je trochu hrubší grafika a barevnost je hodně podobná verzi na PC a při střelbě taky vzniká světlo. Hudba je i tady na začátku hry, ale za nic nestojí a je krátká. Zvukové efekty jsou zde už chudší, chybí průvan a výkřiky nepřátel. Plynulost hry je trochu horší, ale na hratelnost to nemá vliv.

 
      Narco-Police-Atari-Mega-1
   

 
  [maxbutton id=“181″]  

Grafika je super, jen bohužel zbraň nevydává při střelbě žádný světlo, což je velká škoda, PC by to určitě zvládlo. Hudba žádná a zvukové efekty mají jen zbraně. Plynulost i hratelnost jsou zde ale parádní.

 
     

 

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *