Motorbike Madness – Válka 8-bitů

Hra by se dala popsat, jeď vpřed, sem tam vlevo, vpravo, ale zpět je to přísně zakázáno. Jak už samotný název hry napovídá, nasednete na motorku a budete se snažit za určitý čas dojet do cíle. V tom Vám budou bránit všelijaké překážky…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Hra by se dala popsat, jeď vpřed, sem tam vlevo, vpravo, ale zpět je to přísně zakázáno. Jak už samotný název hry napovídá, nasednete na motorku a budete se snažit za určitý čas dojet do cíle. V tom Vám budou bránit všelijaké překážky, ale některé z nich přímo vybízejí k jejich přejetí, jako například staré vraky aut. Pokud se to povede, uděláte přes auto super skok, budete odměněni i body a pokud ne, tak se rozmáznete, což bylo v mém případě skoro furt. Hra vyšla v roce 1988, vydala ji firma Mastertronic a její průměrné hodnocení z dobových časopisech je okolo 38%.


Bonus domeček

Protože je náš domeček z 90% hotový, dám sem foto svého nového koutku, alias výpočetní středisko 😀  Zatím jsem využil vysloužilého nábytku, s tím že regál je bývalá skříň a stoly časem vyměním za nové a hlavně větší. Je tam trochu překabelováno, ale to se časem dá do lišt, jak si budu jistý že to tak nechám. Fotky jsem seřadil jako když tam člověk vkročí a rozhlédne se. Poslední fotka je kudy se přichází. Oba monitory jsou samozřejmě napojené na jeden počítač, jen veksluji s programem kde ho zrovna potřebuji vidět. Monitor Dell je hlavní + obraz počítačů 16-bitů a Philips je na zobrazení 8-bitových počítačů, kde je zrovna v akci Commodore C64. Stačí ale stisknou nějaký ty čudlíky a může tam být obraz + zvuk z počítačů co jsou na stolech, akce na 1-2 sekundy. Trochu jsem posílil i vybavení, jako osvětlení, mám novou zrcadlovku od Canonu a kroucení objektivem je docela zábava. Možná se kouknu i po lepším mikrofonu se stojanem na komentáře.

   
 

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.

   

 

 


 

 

Graficky je to zde nejpovedenější a zvukové efekty nejpříjemnější. Plynulost je v pohodě a hratelnost je trochu horší.

 
     

 

Na to co počítač umí, je to zde po grafické i zvukové stránce bída.

 
     

 

Grafika není úplně nejhorší, ale je to docela nepřehledná. Zvuky ujdou i hratelnost.

 
     

 

Grafika dobrá, zvuky sice přes spíkr, ale dobrý. Plynulost i hratelnost je zde nejlepší.

 
     

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *