Kick Off 2 – Válka 8-bitů

Firma Anco v roce 1989 vydala tento fotbalový simulátor s heslem: Zelená je tráva, fotbal to je hra a ten míč kulatý, věc je záludná, jen se s nim hochu nepárej, ostrou ránou góly rozdávej. Tohle si asi pamatuje každý z nás. Všem ale…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Firma Anco v roce 1989 vydala tento fotbalový simulátor s heslem: Zelená je tráva, fotbal to je hra a ten míč kulatý, věc je záludná, jen se s nim hochu nepárej, ostrou ránou góly rozdávej. Tohle si asi pamatuje každý z nás 🙂 . Všem ale doporučuji, než hrát tento fotbal, tak radši opravdový. Zkoušel jsem ho trochu hrát, na fotbal je to trochu moc rychlé, až na Schneider EURO PC se to hrát dalo. Potom je trochu problém s celkovým pohledem na hřiště. Pokud má protivník balón a je sám na obrazovce, tak nevíte kterým hráčem mu balón sebrat a pokud se váš hráč na obrazovce ukáže, vetšinou je to už pozdě. Další problém jsou delší přihrávky, těžko někomu nahrávat delší přihrávku, když spoluhráče nevidíte. Ve své době, ale hra sklízela úspěchy a na všech počítačích dostávala okolo 93%. Já osobně bych jí dal méně už ve své době, pokud bych ji hrál, ale spíš bych ji vůbec nehrál.


 

Zde je nejhorší grafika. Hudba žádná a zvukové efekty ještě vetší úlet. Podle zvuku balonů, bych čekal že váží tak 10Kg. Rychlost hry už je pomalejší.

 
     

 

Grafika ujde, hříště je pěkný. Hudba žádná a zvukové efekty srandovní. Pohyb balónu zní, jak když klepete co nafouklého balónku, co špendlíkem lehce praskne. Rychlost je vyšší.

 
     

 

Grafika vypadá jak na 16-bitech, jen je v EGA, takže vypadá nejlíp. Hudba taky žádná a zvukové efekty jsou žalostné. Díky pomalému CPU je hra líp hratelná.

 
     

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *