Super cars 2 – Válka 16-bitů

Kdysi v minulosti uběhl rok, za tu dobu tu máme druhý díl zábavných autíček. První díl jsem taky zkoušel, to ještě vyšel i pro 8-bity a mám ho zde Super cars. Jen škoda že po úspěchu prvního dílu se ani druhý díl nedostal na PC platformu.

Seznam her podle abecedy:

Co že je to za hru

Kdysi v minulosti uběhl rok, za tu dobu tu máme druhý díl zábavných autíček. První díl jsem taky zkoušel, to ještě vyšel i pro 8-bity a mám ho zde Super cars. Jen škoda že po úspěchu prvního dílu se ani druhý díl nedostal na PC platformu. Když jsem ho hledal, našel jsem třetí díl, už jen na PC z roku 1996. Druhý díl vyšel v roce 1991 a vydala ho firma Gremlin. Opět jde o velice zábavnou hru, kdy závody doprovází výbuchy protivníků, ale i vás. Opět máte v autě ukrytý nějaký ten arzelál v podobě raket a min. Možnost vylepšovat auto, jak v podobě samotného výkonu auta, ale i jeho oplechování (pancíř, který před minami a raketami neochrání), kdy třeba traverza místo nárazníku je účinnější, než samotný nárazník. Vylepšování výkonu automobilu se taky vyplatí, jsou tu už i kopce, kdy auto reaguje zpomalením a když mate malý výkon, hodně to zpomalí.Hra samozřejmě vypadá líp jak jednička, ale obtížnost se trochu zvedla, hlavně díky tomu, že protivníků je víc a střílí kolem sebe rakety jak pominutí. Hra v dobových časopisech sklidila okolo 88%, ale našel jsem i 65%. Já se přikláním spíš k těm 80 procentům.

Mé hodnocení

Amiga A1200 samozřejmě jasně vyhrává, má lepší hudbu i zvukové efekty. Nevím proč grafika na Atari je tak do fialova (silnice), myslel jsem že je to noční jízda, ale je to na všech tratích skoro takové. Plynulost je super na obou počítačích.

Určitě nějakého svého favorita najdete.


Poslechněte si hudbu a některá se Vám přeci musí víc líbit.

 

AMIGA 1200

      Super-cars-2-uvod-Amiga-A1200
 
 

AMIGA 1200

      Super-cars-2-mezi-okruhy-Amiga-A1200
 
 

ATARI MEGA 1

      Super-cars-2-uvod-Atari-Mega-1
 
 

ATARI MEGA 1

      Super-cars-2-mezi-okruhy-Atari-Mega-1
 

Vyhrává Amiga A1200, druhý je Atari Mega 1

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *