Gobliiins – Válka 16-bitů

Přiznám se, že tuto hru jsem nikdy nehrál, tím byla až Goblins 3. V tomto díle budete mít za úkol vysvobodit svého krále z područí voodoo magie, kterou na něj aplikuje zlá čarodějnice. Před úplným zblázněním ho může zachránit je vzácný…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Přiznám se, že tuto hru jsem nikdy nehrál, tím byla až Goblins 3. V tomto díle budete mít za úkol vysvobodit svého krále z područí voodoo magie, kterou na něj aplikuje zlá čarodějnice. Před úplným zblázněním ho může zachránit je vzácný elixír, který se skládá ze čtyř částí. Pro byli vybráni tři nedobrovolníci, kteří jsou mistry svých oborů. Jeden je méně chytrý, ale za to má svaly a velkou páru. Druhý je kouzelník, rád proměňuje vodu na víno a všechno řeší kouzlením. Třetí je takový, jak se u nás říká, že má zlaté ručičky, jako jediný může brát věci, manipulovat s nimi a použít na správném místě. Celá hra je vlastně taková logická adventura a ne vždy se však podaří vše na první pokus. Pokud se opravdu nedaří, je tam ukazatel, taková zlatá čára, dalo by se říct ukazatel pozitivní nálady, pokud jsou ale postavičky nezdarem pořád strašeny, upadnou do deprese a hru ukončí. Hra taky končí, pokud některá z Vašich postaviček umře, to se taky stává, že někdo někam spadne, nebo  spadne něco na něj a nebo ho něco sežere. Celá hra je taková miloučká a často Vám vnese úsměv do tváře, postavičky dlouho v poklidu nikdy nezůstávají a pořád něco provádí. Hru v roce 1991 vydala společnost Coktel Vision a její průměrné hodnocení v dobových časopisech je 78%.

Hře by hodně pomohlo víc zvukových efektů a aspoň pár veselých skladeb, možností si hudbu vypnout. Určitě časem porovnám i druhý díl.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.

   

 

Grafika je na druhém místě. Hratelnost i plynulost je super všude.

 
     

 

Zde je grafika nejhorší. Hratelnost i plynulost je super.

 
     

 

Grafika jasně nejlepší. Hratelnost i plynulost je super.

 
     

 

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *