Double Dragon 3 – Válka 16-bitů

Akční bojovka s celým názvem The Rosetta Stone, kterou firma Storm předělala z japonského herního automatu na 8 a 16-bit počítače v roce 1991. Úkolem hry je cestovat po zeměkouli, mlátit se do zblbnutí a získat při cestách tři předměty…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Akční bojovka s celým názvem The Rosetta Stone, kterou firma Storm předělala z japonského herního automatu na 8 a 16-bit počítače v roce 1991. Úkolem hry je cestovat po zeměkouli, mlátit se do zblbnutí a získat při cestách tři předměty „Rosetta stone“. V každé zemi se potom nachází i jeden obchod, kde je možné si koupit zbraně, životy a další věci. Konečná je v Egyptě. Průměrné hodnocení této hry v zahraničí vyneslo 80%.


 

Nejlepší grafika a hodně detailů. Hudba je taky super a excelentní jsou zvukové efekty. Jinak ovládání i plynulost je ok.

 
      Double-Dragon-3-Amiga-A1200-uvod
 
      Double-Dragon-3-Amiga-A1200-v-obchode

 

Grafika je dobrá, ale dost detailů schází, jako poklop kanálu, nápis na zdi, cesta je horší a atd. Hudba je nejhorší a zvukových efektů je dost, ale nezní zrovna nejlíp. Jinak ovládání i plynulost je super.

 
      Double-Dragon-3-Atari-Mega-1-uvod
 
      Double-Dragon-3-Atari-Mega-1-v-obchode

 

Zde  to není taky vůbec špatně, díky hudbě z Roland MT-32, která se mě líbí víc, má jen o něco málo horší grafiku. Bohužel zvukové efekty Roland MT-32 moc nejdou a je jich málo. Jinak ovládání i plynulost je super.

 
      Double-Dragon-3-PC-386SX25MHz-uvod
 
      Double-Dragon-3-PC-386SX25MHz-v-obchode
 
      Double-Dragon-3-PC-386SX25MHz-zacatek-mise
     

 

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *