Another World – Válka 16-bitů

Kdo by neznal tuhle hru, co vyšla v roce 1991 a vydala ji společnost Delphine Software. Ve své době parádní originální vektorová grafika. Hlavní postava je atomový vědec, který měl tak trochu smůlu na urychlovači atomů v CERNu…

Seznam her podle abecedy:

Něco o hře

Kdo by neznal tuhle hru, co vyšla v roce 1991 a vydala ji společnost Delphine Software. Ve své době parádní originální vektorová grafika. Hlavní postava je atomový vědec, který měl tak trochu smůlu na urychlovači atomů v CERNu. Někdo by řekl, že měl spíš štěstí, protože potkat se s neznámou civilizací, je sen každého vědce. Při svých pokusech dostane celé zařízení ránu z blesku, tím se to celé spustí. Z konzole co má před sebou vyšlehnou hromy, blesky a je fuč i se stolem. Naštěstí je teleportován přímo do vody na cizí planetě, takže se hned probírá, může plavat a dopad není tak destruktivní. Protože všechno přežil, nezbývá než nějak najít cestu domů, na matičku Zemi. V době vydání hra sklízela velké úspěchy a hodnocení v dobových časopisech byly průměrně 92%.


 

Grafika je hodně podobná jako má konkurence. Hudba i zvukové efekty jsou parádní a plynulost s hratelností jedna radost.

 
      Another-World-Amiga-A1200
   

 

Grafika je hodně podobná jako má konkurence. Hudba žádná a zvukové efekty ujdou. V některých pasážích se hra zpomaluje, ale nemá to moc vliv na hratelnost.

 
     

 

Grafika je hodně podobná jako má konkurence. I zde se v některých pasáží hra zpomaluje, ale nijak to nekomplikuje hratelnost. Mně osobně se hra líp hrála na klávesnici, nejspíš to bude tím, že dřív jsem ji hrál jenom na ni. 

 
      Another-World-PC-386SX25MHz
   

Posuzovaná vlastnost – Počítače AMIGA A1200 ATARI MEGA 1 SPACESTATION PC
Grafika 100 bodů 100 bodů 100 bodů
Hudba 100 bodů 0 bodů 80 bodů
Zvukové efekty 100 bodů 80 bodů 80 bodů
Plynulost hry 100 bodů 80 bodů 70 bodů
Hratelnost 100 bodů 100 bodů 100 bodů
Výsledek (nejvyšší počet bodů je vítěz) 500 bodů 360 bodů 430 bodů

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *