Super Cauldron – Válka 16-bitů

V této hře se z Vás stane malá čarodějka, co má za úkol procestovat polovinu světa. Cílem této dlouhé cesty je najít v sousedních zemích nejmocnější kouzla, ty potom použít na jednoho moc mocného zlého čaroděje a přitom neumřít…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

V této hře se z Vás stane malá čarodějka, co má za úkol procestovat polovinu světa. Cílem této dlouhé cesty je najít v sousedních zemích nejmocnější kouzla, ty potom použít na jednoho moc mocného zlého čaroděje a přitom neumřít. Půlka světa je pořádný kus cesty, vzít to hezky po svých, by trvalo dlouho a stálo hodně bot. Proto budete mít k dispozici i létající koště, které má jen určitou energii, ale po cestě za dobrodružstvím jich najdete spoustu, takže se nalétáte dosytosti . Trochu zklamáním je, že kouzelnice na nepřítele vrhá nějaké oříšky místo toho, aby ze sebe valila ohnivé koule. Hra vyšla v roce 1993, vydala ji společnost Titus a v dobových recenzích si roztomilá čarodějka vylétala 60% průměrného hodnocení.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.

   

 

Grafika tak nějak stejná jako u konkurence. Hudba je zde nejlepší a zvukové efekty jsem neslyšel. Plynulost i hratelnost ok.

 
      Super-Cauldron-Amiga-A600
   

 

Grafika tak nějak stejná jako u konkurence. Hudba nic moc, ale ve hře je hudba i zvukové efekty, což je docela zajímavé, že to má jen tenhle počítač a díky tomu vítězí. Plynulost i hratelnost ok.

 
      Super-Cauldron-Atari-Mega-1
   

 

Grafika tak nějak stejná jako u konkurence. Hudba jakžtakž a zvukové efekty jsem ve hře neslyšel. Plynulost i hratelnost ok.

 
      Super-Cauldron-SpaceStation-PC
   

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *