PushOver – Válka 16-bitů

Velice originální logická hra, kterou vydala společnost Ocean v roce 1992. Ve své době v časopisech dostávala vysoké hodnocení v průměru 85%. Jediný časopis který si ji všiml, byl BiT v čísle 5 z roku 1993, ale jen v bleskové recenzi. Tam…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Velice originální logická hra, kterou vydala společnost Ocean v roce 1992. Ve své době v časopisech dostávala vysoké hodnocení v průměru 85%. Jediný časopis který si ji všiml, byl BiT v čísle 5 z roku 1993, ale jen v bleskové recenzi. Tam se dozvíte, že hra vychází z používaných obdélníku ze hry Domino, kdy se postaví do řady, potom se do jedné klepne a vznikne dominový efekt. Jeden obdélník padá na druhý, vydává to parádní zvuk a vizuální efekt stojí za to. Pokud ale z toho má být hra, nestačí jen postavit řady a štouchat. Zde je úkolem shodit určitý obdélník, který nejde vzít, takže ho nepřemístíte. K jeho shození Vám budou pomáhat další obdélníky, co dělají různé věci, například zacpou díru, nebo se kutálí pořád zleva doprava, některé bouchnou atd. Takových obdélníků s takovými funkcemi se Vám v reálu nedostane, tak proč to nezkusit. 

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.

   

 

Grafika stejná na všech počítačích. Hudba je zde nejhezčí a i zvukové efekty. Plynulost i hratelnost v pohodě.

 
      PushOver-Amiga-A600
   

 

Grafika stejná na všech počítačích. Hudba nic moc a zvukové efekty taky. Plynulost i hratelnost v pohodě.

 
      PushOver-Atari-Mega-1
   

 

Grafika stejná na všech počítačích. Hudba i zvukové efekty hrají z Roland MT32. Hudba je ještě dobrá, ale zvukové efekty jsou dost chudé. Plynulost i hratelnost v pohodě.

 
      PushOver-SpaceStation-PC-s-MT32
   

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *