Operation Harrier – Válka 16-bitů

Když na mě vybafla úvodní animace, jak se zvedá stíhací letoun ve vertikální poloze, hned mě napadl film „Pravdivé lži“ s Arnoldem Schwarzeneggerem, který byl mimochodem dost dobrý. Hra samotná je viděna shora. Než ale vyletíte do boje…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Když na mě vybafla úvodní animace, jak se zvedá stíhací letoun ve vertikální poloze, hned mě napadl film “ Pravdivé lži“ s Arnoldem Schwarzeneggerem, který byl mimochodem dost dobrý. Hra samotná je viděna shora. Než ale vyletíte do boje, dostanete instrukce od svého nadřízeného, který pořád bouchá do stolu a dělá u toho legrační obličeje. Dále bude potřeba si svůj letoun naložit municí, když máte hotovo, můžete vyrazit do boje, kde následuje pěkná animace a po ní se už vznášíte nad lodí. Hra vyšla v roce 1990, vydala ji společnost US Gold a získala průměrné dobové hodnocení 71%.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.

   

 

 

Grafika stejná jako u konkurence. Hudba super a zvukové efekty taky. Plynulost je trochu zhoršená a tím i hratelnost.

 
      Operation-Harrier-Amiga-A600
   

 

 

Grafika stejná jako u konkurence. Hudba nic moc a zvukové efekty taky. Plynulost je trochu zhoršená a tím i hratelnost.

 
      Operation-Harrier-Atari-Mega-1
   

 

 

Grafika stejná jako u konkurence. Hudba žádná a zvukové efekty přes spíkr. Plynulost i hratelnost v pohodě. Co je škoda, že v roce 1990 ještě někteří nepoužívali při výrobě her zvukovou kartu. Bohužel jsem si to zapomněl zjistit, protože bez podpory zvukovky jakákoliv PC hra, nemá proti konkurenci šanci a těm se snažím vyhnout.

 
     

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *