Storm Master – Válka 16-bitů

Hra vyšla v roce 1991 a vydala ji firma Silmarils. Ve hře jsou dva ostrovy, jeden ovládáte vy a vaši pomocníci. Druhý je nepřátelský a oba ostrovy dělí pruh moře. Člověk by řekl, že postavíme pár k lodí na vodu a jde se plenit. Tu ne, tu se to…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Hra vyšla v roce 1991 a vydala ji firma Silmarils. Ve hře jsou dva ostrovy, jeden ovládáte vy a vaši pomocníci. Druhý je nepřátelský a oba ostrovy dělí pruh moře. Člověk by řekl, že postavíme pár k lodí na vodu a jde se plenit. Tu ne, tu se to bere pěkně vzduchem. Sice to jako loď vypadá, aspoň trup, stěžně s plachtami, ale tím to končí. Z trupu trčí křídla, má to kola, všelijaké vrtule, vertikální, horizontální, různé zbraně a bomby. Celkem čtyři koráby co se dají různě vybavit. Pokud jste úspěšní v návrhu a ono to lítá, můžete zahájit sériovou výrobu. Naverbovat vojáky a vzhůru do boje. V průměru v dobových časopisech dostala hra okolo 86%. Hra sama o sobě jako taková nebude špatná, je jen na jedné disketě 800KB, to je možná důvod, proč má tak málo hudby a zvuku podivné kvality. Je to určitě škoda, protože hudba, zvuky, to dává hře tu další dimenzi.


 

Zde grafika, plynulost a ovládání bez námitek. Hudba je podivné kvality a jak v samotné kvalitě, tak i rytmus či složení skladby. Zvukové efekty jsou žalostné.

 
      Storm-Master-Amiga-A1200-uvod
 
      Storm-Master-Amiga-A1200-Smrt

 

 

I zde je grafika a ovládání bez námitek. Plynulost hry už je trochu pomalejší a určitě vzdušné souboje budou pomalejší. Hudba je ještě podivnější kvality a to v samotné kvalitě reprodukce. Rytmus a složení skladby je divočina. Zvukové efekty jsou žalostné.

 
      Storm-Master-Atari-Mega-1
   

 

 

Grafika, plynulost a ovládání bez námitek. Tu byli chytřejší a žádnou hudby sem nedali. Zvukové efekty jsou žalostné.

 
     

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *