Pacific Island – Válka 16-bitů

Hra vyšla v roce 1992 a vydala ji firma Empire. Je to pokračování hry z roku 1990 s názvem Team Yankee. Ve hře ovládáte skupinu těžké vojenské techniky amerického původu. Přesně máte maximálně čtyři vozítka a s tím se proháníte po…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Hra vyšla v roce 1992 a vydala ji firma Empire. Je to pokračování hry z roku 1990 s názvem Team Yankee. Ve hře ovládáte skupinu těžké vojenské techniky amerického původu. Přesně máte maximálně čtyři vozítka a s tím se proháníte po různých ostrovech a ničíte nepřítele azbukou mluvícího. Grafika bych řekl že na je dobrý úrovní, bohužel když vozidlo jede, není slyšet žádný motor, což je takové divné, sedět v tanku a při jízdě je tam hrobové ticho. Výstřely a zásahy slyšet jdou. Recenze v době vydání v časopisech, jsou průměrně 85%.


 

Grafika je svižná, ovládání v pohodě. Hudba nejlepší, ale je taková přebuzená a mírně zkreslená. Zvukové efekty jsou v pohodě.

 
      Pacific-Island-Amiga-A1200
   

 

Grafika je pořád pěkná, ale už není tak svižná. Pokud se použije kouřová clona, kulomet značně zpomalí. Hudba je taková přebuzená a ještě víc zkreslená. Ve zvukových efektech je nějaký rušení.

 
      Pacific-Island-Atari-Mega-1
   

 

Zde je grafika parádní, svižná a dobře se to ovládá. Hudba tu je děs a hrůza. Zvukové efekty jsou v pohodě. Zkoušel jsem i hudbu přes Roland MT-32 a je neposlouchatelné.

 
      Pacific-Island-PC-386SX25MHz
   

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *