Risky Woods – Válka 16-bitů

Jedná se o klasickou rolovací plošinovku, kterou vydala společnost Electronic Arts a vyšla roce 1992. Hra je o starých mniších, kteří střežili znalosti jedné pradávné civilizace. Když zlo jménem Draxos, kterého doprovází obrovské legie různých nestvůr, mnichy pochytal….

Seznam her podle abecedy:

 Co že je to za hru

Jedná se o klasickou rolovací plošinovku, kterou vydala společnost Electronic Arts a vyšla roce 1992. Hra je o starých mniších, kteří střežili znalosti jedné pradávné civilizace. Když zlo jménem Draxos, kterého doprovází obrovské legie různých nestvůr, mnichy pochytal a chtěl ty znalosti získat. Mniši však byli jednotní a nic neprozradili. Proto je mocný zlý pán Draxos, když se rozzuřil, proměnil všechny v sochy z kamene a rozházel po různých koutech světa. V tu chvílí nastupujete Vy a máte jméno Rohan. Vašim úkolem bude samozřejmě osvobodit zkamenělé mnichy a přitom přežít. To se dobře říká, ale hůř provádí. Máte sebou na začátku jen nůž, kterých máte neomezeně, ale je to zároveň nejslabší zbraň. Pokud budete chtít silnější zbraň, musíte sbírat mince, co vypadávají z nepřátel. Za ty penízky si potom, pokud jich nasbíráte dost, můžete koupit silnější zbraň. Další překážka k vítězství je čas, ten se tady v každé misi odpočítává. Sice po cestě najdete nějaké ty prodlužováky času, ale i tak je to stresující a ještě se na Vás hrne spousta nepřátel. V dobových časopisech si hra průměrně vysloužila 84%.

Mé hodnocení

AMIGA A600 grafika je zde nejhezčí, hlavně pozadí nebe, je ztvárněno temně v temné hře. Hudba je taky super a zvukové efekty taktéž. Plynulost i hratelnost úplně bez problému. 

ATARI MEGA 1 je grafika taky povedená, bohužel zde chybí pozadí hor a hodně tím ztrácí. Hudba už je horší, ale zvukové efekty pořád ještě ujdou. Plynulost i hratelnost úplně bez problému.

SPACESTATION PC grafika taky hodně povedená, hlavně pozadí, ale není to tak temné, spíš naopak. Hudba parádní z Roland MT-32 a zvukové efekty taky. Plynulost i hratelnost úplně bez problému.


Obrázky + hudba přímo z testované hry

AMIGA A600

[Not a valid template]

Risky Woods

      Risky-Woods-Amiga-A600-Uvod
      Risky-Woods-Amiga-A600-Pred-Misi-1
      Risky-Woods-Amiga-A600-Mise-1

ATARI MEGA 1

[Not a valid template]

Risky Woods

      Risky-Woods-Atari-Mega-1-Uvod
      Risky-Woods-Atari-Mega-1-Pred-misí
      Risky-Woods-Atari-Mega-1-Mise-1
 

AMIGA vs ATARI vs PC

[Not a valid template]

SPACESTATION PC

[Not a valid template]

Risky Woods

      Risky-Woods-SpaceStation-PC-Uvod
      Risky-Woods-SpaceStation-PC-Před-horama
      Risky-Woods-SpaceStation-PC-mise-1

Vyhrává Amiga A600, druhý je PC SpaceStation a třetí Atari Mega 1


Video přímo z testované hry

AMIGA A600[wpdevart_youtube width=“320″ height=“240″ autoplay=“0″ theme=“dark“ loop_video=“0″ enable_fullscreen=“1″ show_related=“1″ show_popup=“0″ thumb_popup_width=“213″ thumb_popup_height=“128″ show_title=“1″ show_youtube_icon=“1″ show_annotations=“1″ show_progress_bar_color=“red“ autohide_parameters=“1″ set_initial_volume=“false“ initial_volume=“80″ disable_keyboard=“0″]OtrOwn44y6I[/wpdevart_youtube]    ATARI MEGA 1[wpdevart_youtube width=“320″ height=“240″ autoplay=“0″ theme=“dark“ loop_video=“0″ enable_fullscreen=“1″ show_related=“1″ show_popup=“0″ thumb_popup_width=“213″ thumb_popup_height=“128″ show_title=“1″ show_youtube_icon=“1″ show_annotations=“1″ show_progress_bar_color=“red“ autohide_parameters=“1″ set_initial_volume=“false“ initial_volume=“80″ disable_keyboard=“0″]PtO4fDgWAnY[/wpdevart_youtube]   SPACESTATION PC[wpdevart_youtube width=“320″ height=“240″ autoplay=“0″ theme=“dark“ loop_video=“0″ enable_fullscreen=“1″ show_related=“1″ show_popup=“0″ thumb_popup_width=“213″ thumb_popup_height=“128″ show_title=“1″ show_youtube_icon=“1″ show_annotations=“1″ show_progress_bar_color=“red“ autohide_parameters=“1″ set_initial_volume=“false“ initial_volume=“80″ disable_keyboard=“0″]78M1-D3ZtlY[/wpdevart_youtube]

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *