First Person Pinball – Válka 16-bitů

Pinbalů existuje spousta, tento patří k těm starším, je z roku 1989 a vydala ho společnost Tynesoft. Na první pohled přijde zajímavá obrazovka s detailem na kuličku, kde se zrovna motá. Je tam ale v podstatě k ničemu, protože člověk stejně…

Seznam her podle abecedy:

Něco o hře

Pinbalů existuje spousta, tento patří k těm starším, je z roku 1989 a vydala ho společnost Tynesoft. Na první pohled přijde zajímavá obrazovka s detailem na kuličku, kde se zrovna motá. Je tam ale v podstatě k ničemu, protože člověk stejně hledí na stůl a pozoruje ji tam kvůli klapkám. Dokonce jsem našel jednu dobovou recenzi v časopise a tam dostala hra hodnocení 36%, což si myslím že plně odpovídá. Pokud se ale podíváte na video, splašená kulička se v detailu opravdu pohybuje podle překážek a mantinelu stolu.


Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.

  [poll id=“130″]  

 
  [maxbutton id=“183″]  

S touto hrou si Amiga 600 neporadila, vždycky jen hrála hudba, byl vidět úvodní obrázek a dál už nic. Takže ji zastoupila Amiga A500. Grafika shodná s Atari. Hudba i zvukové efekty jasná jednička. Plynulost i hratelnost je podivná.

 
      First-Person-Pinbal-Amiga-A600

 
  [maxbutton id=“182″]  

Grafika jak Amiga, hudba už je ale horší i se zvukovými efekty. Plynulost i hratelnost je podivná.

 
      First-Person-Pinball-Atari-Mega-1

 
  [maxbutton id=“181″]  

Grafika je na horší úrovni jak konkurence. Hudba i zvukové efekty hrají přes spíkr, takže je to dost špatný. Plynulost hry je zde zrychlená a tím je hra dost zběsilá a hratelnost obtížná. Stačí se kouknout na díru jak vrata mezi spodními klapkami. 

 
      First-Person-Pinball-SpaceStation-PC

 

[kkstarratings]


HLASOVÁNÍ

[poll id=“131″]

 

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *