Zool – Válka 16-bitů

Všichni to dobře znají, že mravenci jsou dobře organizovaná teroristická skupina. Pokud Váš dům napadnou, je problém se jich zbavit. Co teprve když najdou cukrárnu, to je potom v mraveništi alarm číslo jedna. Náš hlavní hrdina je Ninja…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Všichni to dobře znají, že mravenci jsou dobře organizovaná teroristická skupina. Pokud Váš dům napadnou, je problém se jich zbavit. Co teprve když najdou cukrárnu, to je potom v mraveništi alarm číslo jedna. Náš hlavní hrdina je Ninja mravenec, jako jeden z mnoha. Měl to štěstí, že při narození, když přišlo na selektování radou nejstarších mravenců, určili, že jeho povolání bude průzkumník. Říkáte si být průzkumník je nebezpečná věc, hlavně v neznámém prostředí, ale je to omyl, být vybrán jako průzkumák je čest a ta největší pocta. Mohl taky skončit jako ten, co se stará o královnu, nebo ten co má na starost vejce, nebo být strážník někde u vchodu a nedej bože nosič. Po tvrdém výcviku se vydal na akci, věřte nebo ne, našel cukrárnu. Když tam vešel, podivil se, jak atmosféra kolem něj zhoustla, je to taková ta scéna, když kovboj vejde do baru. Hned na to na něj začala dotírat všelijaká havěť, tak mu nezbylo nic jiného, než tasit z pochvy ninjovský meč a dát se do boje. Celá cukrárna má sedm místností, když už bude na konci každé z nich, čeká ho vždy finálový boss. Pokud se mu tím vším podaří projít a on se vrátí domů, příští návštěva cukrárny bude organizovaná teroristická skupina mravenců v čele se Zool. Hru vydala společnost Gremlin v roce 1992 a v dobových časopisech získala průměrně 88%.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.


 

 

 

Hra není nijak náročná na grafiku, takže vypadá skoro stejně na všech počítačích. Hudba jasná jednička a to samé platí u zvukových efektů. Plynulost i hratelnost bez problémů.

 
      Zool-Ninja-Amiga-A600
   

 

 

 

Grafika je méně barevná a třeba zelenou lentilku budete hledat marně. Hudba taky není nejhorší a zvukové efekty už tak kvalitní nejsou. Plynulost i hratelnost bez problémů.

 
      Zool-Ninja-Atari-Mega-1
   

 

 

 

Grafika jak na Amize, jen nevím kdo má hezčí to modré pozadí. Hudba ze spíkru, no hrůza děs a zvukové efekty ještě ujdou. Plynulost i hratelnost bez problémů.

 
      Zool-Ninja-SpaceStation-PC


Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *