Captain Dynamo – Válka 16-bitů

Komiksový hrdina Kapitán Dynamo je povolán na docela zajímavou akci, při které by si mohl vylepšit svoji už tak dobrou finanční situaci. Ovšem vzhledem k tomu, že superhrdinové nekradou, tak to asi neklapne… V tomto případě ale…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Komiksový hrdina Kapitán Dynamo je povolán na docela zajímavou akci, při které by si mohl vylepšit svoji už tak dobrou finanční situaci. Ovšem vzhledem k tomu, že superhrdinové nekradou, tak to asi neklapne… V tomto případě ale nejde jen tak o něco obyčejného, jako jsou peníze, ale půjde o diamanty. Ty jsou ne jen cenné, ale hlavně jsou krásné a kde kdo jim propadl. Úplně nejvíc jim propadl šílený vědec, který se rozhodl, že všechny diamanty světa ukradne a zkrášlí si jimi svůj zámek. Výsledek je teď už každému jasný – povedlo se. Náš šílený vědec má nejkrásnější zámek na světě, plný diamantů. Vaším úkolem bude najít je a zabavit. To se ale dobře říká, hůř provádí, protože zámek má šest pater, je plný podivných potvor, jezírek s kyselinou, různých elektrických zařízení a další záludností. To všechno stvořil sám vědec na ochranu diamantů před uloupením a navíc se diamanty válí na dost neobvyklých místech. Hry vyšla v roce 1992, vydala ji společnost Code Masters a z dobových časopisů si průměrně vysloužila 70%.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.

   

 

Grafika stejná na všech počítačích. Hudba zní dobře a zvukové efekty jsem nezaslechl. Hratelnost i plynulost super.

 
      Captain-Dynamo-Amiga-A600
 
      Captain-Dynamo-Amiga-A600-Ve-hre

 

Grafika stejná na všech počítačích. Hudba už je horší a ani zde jsem žádný zvukový efekt nezaslechl. Hratelnost i plynulost super.

 
      Captain-Dynamo-Atari-Mega-1
 
      Captain-Dynamo-Atari-Mega-1-ve-hre

 

Grafika stejná na všech počítačích. Musím pochválit hlavně hudbu z FM syntézy, je taková energičtější oproti konkurentům. Zvukové efekty mlčí. Hratelnost mě trochu vytočila kvůli ovládání na klávesnici. Hra má skok + super skok, skok se provádí stisknutím klávesy SPACE, pokud chcete super skok, je potřeba zmáčknout SPACE + šipku nahoru, jenže když to uděláte, nereaguje klávesa vlevo ani vpravo. Z toho plyne, že když držíte šipku vlevo a chcete super skok, není šance, on prostě neskočí a jde dál vlevo. Co se týče plynulosti, celá hra se mi zdála taková pomalejší, díky tomu by mohla být i lehčí.

 
      Captain-Dynamo-SpaceStation-PC-1
 
      Captain-Dynamo-SpaceStation-PC-ve-hre


Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *