Alcatraz – Válka 16-bitů

Když v roce 1996 vyjde najevo, že v bývalé věznici Alcatraz sídlí drogový kartel, je rozhodnuto že musí být zničen. V krátké instruktáži přímo ve hře, Vám řeknou co máte dělat, jak to máte dělat a čím to máte dělat. Na celou akci budete mít 2…

Seznam her podle abecedy:

Něco o hře

Když v roce 1996 vyjde najevo, že v bývalé věznici Alcatraz sídlí drogový kartel, je rozhodnuto že musí být zničen. V krátké instruktáži přímo ve hře, Vám řeknou co máte dělat, jak to máte dělat a čím to máte dělat. Na celou akci budete mít 2 hodiny, pokud to nestihnete, vrtulník z daného místa, kde Vás má vyzvednout odletí bez Vás. Hra je určena pro dva hráče, ale může to hrát i jeden, ale obrazovka je stejně rozdělená a je to ve hře trochu matoucí. Pomocí enteru můžete přepínat mezi postavičkami, já toho využil, abych se dostal co nejdál. Pokud chcete měnit zbraně, které získáte od nepřátel, můžete to udělat jen pokud jste schovaní ve stínu. Hra vyšla v roce 1992, vydala ji společnost Infogrames a získala průměrně 70% hodnocení v dobových časopisech.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.

   

 


 

Graficky stejné jako u konkurence. Hudba jasně nejlepší a když se k tomu přidají i super zvukové efekty, je o vítěze postaráno. Plynulost i hratelnost v pohodě.

 
      Alcatraz-Amiga-A600
   

 

Graficky stejné jako u konkurence.  Hudba je zde hodně nekvalitní a zvukové efekty jsou na tom o něco líp. Plynulost i hratelnost v pohodě.

 
      Alcatraz-Atari-Mega-1
   

 

Graficky stejné jako u konkurence.  Hudba v FM syntéze nic moc a zvukové efekty jsou docela dobré. Plynulost i hratelnost v pohodě.

 
      Alcatraz-SpaceStation-PC
   


Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *