Magic Boy – Válka 16-bitů

Náš malý kouzelnický kluk, je tak dychtivý do čarování, že zkouší všelijaké pofidérní kouzla. Jedno tak moc zkomolí, že přivolá různé příšery do mnoha světů. Narychlo byla svolána rada starších kouzelníků, ta se shodla, že co si náš malý…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Náš malý kouzelnický kluk, je tak dychtivý do čarování, že zkouší všelijaké pofidérní kouzla. Jedno tak moc zkomolí, že přivolá různé příšery do mnoha světů. Narychlo byla svolána rada starších kouzelníků, ta se shodla, že co si náš malý nešika nadrobil, to si taky uklidí. Hra vyšla v roce 1993, vydala ji společnost Empire a v dobových časopisech dostala průměrné hodnocení 73%.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.

   

 

Grafika tak nějak stejná, až na pozadí, u kterého jsou zde barevné přechody plynulejší. Hudba je super a i zvukové efekty. Plynulost i hratelnost v pohodě.

 
      Magic-Boy-Amiga-A600
   

 

Grafika tak nějak stejná, obloha je asi ukázka barevné způsobilosti. Kvalita hudby není bůh ví co a zvukové efekty ujdou. Plynulost i hratelnost v pohodě.

 
      Magic-Boy-Atari-Mega-1
   

 

Grafika tak nějak stejná, až na pozadí, které má jen jednu barvu. Vzhledem k tomu, že jsou na nebi hvězdičky, přikláním se k jednobarevné obloze a to k tmavě modré. Hudba zní nevýrazně a s ní i zvukové efekty. Plynulost i hratelnost v pohodě.

 
      Magic-Boy-SpaceStation-PC
   

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *