Huckleberry Hound In Hollywood Capers – Válka 16-bitů

Hra si vypůjčila postavičku pejska z animovaného seriálu pro děti. Jeho úkolem je posírat všechny předměty a jít do dalšího levelu. Tohle budete dělat pořád dokola s čoklem, co se točí kolem své osy a snaží se nepřijít o tři kostičky…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Hra si vypůjčila postavičku pejska z animovaného seriálu pro děti. Jeho úkolem je posírat všechny předměty a jít do dalšího levelu. Tohle budete dělat pořád dokola s čoklem, co se točí kolem své osy a snaží se nepřijít o tři kostičky svého života. Hra vyšla v roce 1993, vydala ji společnost Alternative Software a dobových recenzích získala průměrně 30%.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.

   

 

Grafika jako u konkurentů. Úvodní hudba stejná jako u Atari, ale ve hře, kde hraje jen hudba, je tento počítač jasně lepší. Plynulost i hratelnost v pohodě.

 
      Huckleberry-Hound-Amiga-A600
   

 

Grafika jako u konkurentů. Úvodní hudba stejná jako u Amiga, ale ve hře, kde hraje jen hudba, je hudba už daleko horší. Plynulost i hratelnost v pohodě.

 
      Huckleberry-Hound-Atari-Mega-1
   

 

Grafika jako u konkurentů. Úvodní hudba jede přes FM syntézu a není to úplně nejhorší. Hudba ve hře nehraje, jsou tam jen zvukové efekty a ty jsou docela dobré. Plynulost hry v pohodě. Hratelnost je tady lepší, není tu tolik příšer. Měl jsem pocit, že život je méně ubíraný, při styku s nepřáteli.

 
      Huckleberry-Hound-SpaceStation-PC
   

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *