Lotus 3 – Válka 16-bitů

Tentokrát se povozíme v automobilu značky Lotus, díky tomu, že máme ve voze maximální výbavu, jako už i CD přehrávač, bude při jízdě co poslouchat. Aby byla jízda tím pravým požitkem, dostali jste CD plné hitů z roku 1992-93 od…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Tentokrát se povozíme v automobilu značky Lotus, díky tomu, že máme ve voze maximální výbavu, jako už i CD přehrávač, bude při jízdě co poslouchat. Aby byla jízda tím pravým požitkem, dostali jste CD plné hitů z roku 1992-93 od společnosti Gremlin. Ano, je to tak, je to dárek zdarma!!!! Nechápu, proč se lidi diví, tak proč si ho neposlechnout. Má sice jen šest skladeb, ale o to víc, je to samá pecka. Některé písničky jsou tak agresivní, že Vás nevědomky nutí jet až na plný plyn. No fakt nekecám, při testovací jízdě na německé dálnici se spustila „stopa 2“ na Amiga A600 a už jsem měl na tachometru přes 200km/hod. I taková „stopa 5“ Vás pěkně nakopne. Vzal jsem auto na okruh, tam jsem nic neposlouchal, osobně potřebuji slyšet zvuk motoru, když jedu na úplné hranici svých schopností a tlačím auto do maximálního extrému. Maximálka byla 292km/h, i přes tuto rychlost bylo auto stále stabilní, největší zážitek ale byl brzdný účinek, kdy Vás několik G tlačí k volantu, potom se Vaše tělo uvolní, přijde přetížení do strany a prudká akcelerace, kdy Vás auto zase zatlačí do sedačky. Je boží, když celé tohle divoké monstrum ovládáte jen lehce volantem a páčkami na nohy. Říkáte si, jak je skvělé zkrotit takovou sílu jen pár hejblátky a já to dnes zkusil. Hodnocení v dobových časopisech si na otáčkoměru vytočilo 82%, ze své maximálky 14.000 ot/s., takže to byl pěkný řev a z výfuku šlehaly plameny.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.

   

 

Grafika hodně podobná PC. Hudba zde hraje parádně a zvukové efekty bez konkurence. Plynulost i hratelnost jsou jedna radost.

 
      Lotus-3-Amiga-A600-menu
 
      Lotus-3-Amiga-A600-Stopa-1
 
      Lotus-3-Amiga-A600-Stopa-2
 
      Lotus-3-Amiga-A600-Stopa-4
 
      Lotus-3-Amiga-A600-Stopa-5
 
      Lotus-3-Amiga-A600-Stopa-6
 
      Lotus-3-Amiga-A600
     

 

Grafika už není tak detailní. Hudba taky není špatná, zvukové efekty mají vyšší tóny, některé chybí, třeba šplouchnutí vody. Plynulost je tady trochu zhoršená, taky se hra zvláštně kousala i se zvukem. Trošičku to zhoršilo hratelnost.

 
      Lotus-3-Atari-Mega-1
 
      Lotus-3-Atari-Mega-1-track-1
 
      Lotus-3-Atari-Mega-1-track-2
 
      Lotus-3-Atari-Mega-1-track-4
 
      Lotus-3-SpaceStation-PC-Stopa-4
 
      Lotus-3-Atari-Mega-1-track-6

 

Grafika je zde nejlepší a důkazem je závod v mlze. Hudba je dobrá díky Roland MT-32, ale není tak akční, jak na Amize A600 a zvukové efekty klasika. Plynulost i hratelnost jsou jedna radost.

 
      Lotus-3-SpaceStation-PC-menu
 
      Lotus-3-SpaceStation-PC-Stopa-1-1
 
      Lotus-3-SpaceStation-PC-Stopa-2
 
      Lotus-3-SpaceStation-PC-Stopa-4
 
      Lotus-3-SpaceStation-PC-Stopa-5
 
      Lotus-3-SpaceStation-PC-Stopa-6

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Jeden komentář u “Lotus 3 – Válka 16-bitů

  1. Stopa 2, legendární Metal Machine! 🙂 Na Amize zní pochopitelně nejlíp, ale musim říct, že Rolandí verze je taky poslouchatelná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *