Great Courts 2 – Válka 16-bitů

Tuhle hru vytvořil team Blue Byte v roce 1991. Jde o tenis, musím říct, že je povedený. Parádní je animace postaviček, kdy i suknička se zvedá a máchání pálkou vypadá realisticky. Ovládání není těžký, chce to jen trochu cviku a člověk by i…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Tuhle hru vytvořil team Blue Byte v roce 1991. Jde o tenis, musím říct, že je povedený. Parádní je animace postaviček, kdy i suknička se zvedá a máchání pálkou vypadá realisticky. Ovládání není těžký, chce to jen trochu cviku a člověk by i vyhrál. Jsou to trochu nervy, ale to k tenisu patří. Můžete hrát sám, nebo ve dvou, což je reálný, jeden na klávesnici a druhý na joysticku. Dokonce se dá hrát i ve čtyrech. Mně se hra líbila, graficky je to pěkné, mění se i barva povrchu kurtu, antuka, tráva, beton, ale tempo je je pořád stejný. Ve starých časopisech v době vydání, hra dostala okolo 90% a hrála se převážně na Amiga A1200.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.

   

 

Grafika dobrá a je stejná jako u konkurence. Zvukové efekty ty nejlepší realistické, dobrý je hlavně odpal a dopad míčku a je zde i komentátor. Hudba je zde nejlepší a hraje se to dobře.

 
      Great-Courts-2-Úvod-Amiga-A1200
 
      Great-Courts-2-Menu-Amiga-A1200

 

Grafika dobrá, stejná jako konkurenti a jen se tady nemění barva povrchu. Zvukové efekty dobré, dobrý je dopad míčku a je tu i komentátor. Hudba zde hraje méně kvalitně a hraje se to dobře.

 
      Great-Courts-2-Úvod-–-Válka-16-bitů
 
      Great-Courts-2-Menu-Atari-Mega-1

 

Grafika dobrá a je stejná jako u konkurence. Zvukové efekty dobré, dobrý je dopad míčku a bohužel tu není komentátor. Hudba na FM syntézu je super.

 
      Great-Courts-2-úvod-PC-386DX33MHz
 
      Great-Courts-2-PC-386DX33MHz

 

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *