Gods – Válka 16-bitů

Tahle zajímavá bojová hopsačka, vznikla v roce 1991 a udělala ji firma Bitmap Brothers. Obsahuje 4 levely a na konci každého je hodně silný boss. Můj pocit ze hraní byl dost dobrý, není to nic až tak zběsilého, kdy se na vás hrnou…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Tahle zajímavá bojová hopsačka, vznikla v roce 1991 a udělala ji firma Bitmap Brothers. Obsahuje 4 levely a na konci každého je hodně silný boss. Můj pocit ze hraní byl dost dobrý, není to nic až tak zběsilého, kdy se na vás hrnou tuny nepřátel. Navíc jsou tam i všelijaké spínače, předměty co se mají na určitých místech použít, takže i nějaká ta hádanka. Na začátku prvního levelu jsem začal jako vrhač jednoho nože a po chvilce už jsem vrhal čtyři nože zároveň. V zahraničí byla hra taky hodně úspěšná a dostala v průměru 91%. Co mě trochu vadilo, že když náš hrdina letěl dolů podél žebříku, tak se nedokázal zachytit.


 

Pěkná grafika a dobře se hýbe. Hudba je jen na začátku hry v úvodu a zvukové efekty jsou parádní. Hratelnost i plynulost jsou dobré.

 
      Gods-Amiga-A1200
   

 

Grafika taky pěkná a hýbe se super. Hudba je jen na začátku hry v úvodu a zvukové efekty už jsou horší. Hratelnost i plynulost jsou dobré.

 
      Gods-Atari-Mega-1
   

 

I tady je taky pěkná grafika, jen je hra trochu pomalejší, ale spíš to přidávalo na hratelnosti, člověk má víc času na reakci. Hudba je parádní díky Rolandu MT-32, ten dělá i zvukové efekty a ty už jsou nic moc. Hratelnost je super a líp se mně to hrálo na klávesnici.

 
      Gods-uvod-PC-386DX33MHz
 
      Gods-menu-PC-386DX33MHz
 
      Gods-level1-PC-386DX33MHz
     


Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *