Back To The Future Part 3 – Válka 16-bitů

Kdo by neznal filmy „Návrat do budoucnosti 1-3“. Na 8-bitech jsem testoval druhý díl, dnes je tu ten třetí na 16-bitech. V tomto třetím dílu si pořádně zajezdíte na koni, budou po Vás vetšinou střílet, Vy po nich taky. Pokud nebudete střílet…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Kdo by neznal filmy „Návrat do budoucnosti 1-3“. Na 8-bitech jsem testoval druhý díl, dnes je tu ten třetí na 16-bitech. V tomto třetím dílu si pořádně zajezdíte na koni, budou po Vás vetšinou střílet, Vy po nich taky. Pokud nebudete střílet kulky, budou od Vás lítat talíře, taky smrtelná zbraň 🙂 Verze hry na Amize A600 neměla tu možnost si spustit trénink, takže hudby je tu méně. Hru v roce 1991 vydala společnost Image Works.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.

   

 

Grafika o něco lepší jak na PC a to díky mrakům. Hudba taky parádní, až to roztancovalo i moje děti 🙂 Zvukové efekty jedna radost. Hra je krásně plynulá, řekl bych ale až moc rychlá, moc jsem nestíhal reagovat. Hra je tím těžší, ale určite je hratelná.

 
      Back-To-The-Future-Part-3-Amiga-A600
   

 

Graficky to je hodně podobné, jen je zde mnohem méně detailů, jako míň trávy a trochu hrubší obraz. Hudba je nic moc a zvukové efekty dobré. Tady se spíš výrobci měli snažit udělat zvuky pro koně v prvním levelu a hudbu ve hře vynechat. Plynulost hry je zde nejhorší, ale zase to trochu ulehčuje hru, taky jsem se zde dostal nejdál, hned při prvním spuštění.

 
      Back-To-The-Future-Part-3-Atari-Mega-1-uvod
 
      Back-To-The-Future-Part-3-Atari-Mega-1-ve-hre
 
      Back-To-The-Future-Part-3-Atari-Mega-1-saloon
 
      Back-To-The-Future-Part-3-Atari-Mega-1-strelba
 

 

Grafika určitě povedená. Díky Roland MT-32 je zde velice povedená hudba, bohužel zvukové efekty úplně chybí. Plynulost hry je zde mezi A600 + Atari a tím taková střední hratelnost.

 
      Back-To-The-Future-Part-3-SpaceStation-PC-MT32
 
      Back-To-The-Future-Part-3-SpaceStation-PC-MT32-ve-hre
 
      Back-To-The-Future-Part-3-SpaceStation-PC-Saloon-MT32
 
      Back-To-The-Future-Part-3-SpaceStation-PC-Strelba-MT32
 

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *