Back To The Future Part 2 – Válka 8-bitů

Kdo by neznal filmy „Návrat do budoucnosti 1-3“. V tomto druhém dílu si pořádně zajezdíte na skateboardu, co nemá kolečka a jen si tak levituje. Na svoji obranu před dotírajícími protivníky, co mají taky podobné skateboardy, budete mít…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Kdo by neznal filmy „Návrat do budoucnosti 1-3“. V tomto druhém dílu si pořádně zajezdíte na skateboardu, co nemá kolečka a jen si tak levituje. Na svoji obranu před dotírajícími protivníky, co mají taky podobné skateboardy, budete mít jen vlastní pěst. Půjdete ale i po svých, tak tam využijete nohu jako kop a budete taky skládat puzzle. První díl neexistuje pro MS-DOS, druhý je dnes v testu a třetí si nechám až pro 16-bitové počítače, protože už druhý díl, co je z roku 1989 od společnosti Image Works (Mirrorsoft), už na platformě PC/XT sotva stíhá. Navíc třetí díl podporuje Roland MT-32, to by byla velká škoda si to neposlechnout proti A600 a Atari ST.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.

   

 


 

 

Grafika jen černobílá, což je škoda, počítač toho umí určitě víc. Hudba slušná, hraje i ve hře, ale bez zvukových efektů. Plynulost hry je horší a hratelnost je v pohodě.

 
      Back-To-The-Future-Part-2-Schneider-CPC464
   

 

Grafika druhá nejhezčí, Hudba jasný vítěz, navíc je i ve hře se zvukovými efekty. Plynulost hry je zde nejlepší a hratelnost super.

 
      Back-To-The-Future-Part-II-Commodore-C64-uvod
   

 

Grafika jen černobílá. Hudba ujde a zvukové efekty taky. Plynulost je v pohodě a i hratelnost.

 
      Back-To-The-Future-Part-2-Didaktik-M
   

 

Zde jasně nejhezčí grafika. Hudba nic moc a je i ve hře, bez zvukových efektů. Plynulost hry je horší a hratelnost je v pohodě, jen to déle trvá.

 
      Back-To-The-Future-Part-II-Schneider-EURO-PC
   

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *