Arcticfox – Válka 8-bitů

Když jsem si tuhle hru spustil, okamžitě mi připomněla hru, kterou jsme hrávali za mince na herním automatu v maringotce, když k nám do města přijela. Chvilku jsem její název na netu hledal, nakonec jsem ji našel, jmenuje se Battlezone…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Když jsem si tuhle hru spustil, okamžitě mi připomněla hru, kterou jsme hrávali za mince na herním automatu v maringotce, když k nám do města přijela. Chvilku jsem její název na netu hledal, nakonec jsem ji našel, jmenuje se Battlezone. Člověk strčil oči do takového hledí, chňapl joysticky a kosil tanky. Nezapomenutelný zážitek, když se k tomu ještě přidal ten puch, co se valil onou maringotkou, no úplně jak v tanku. Zpět ale k naší testované hře. Ta se odehrává na Antarktidě, kterou obsadili neznámé jednotky, za účelem velké těžby ledu. Ty si tam postavily spoustu základen a rozmístily spoustu bojových jednotek v podobě tanků, letadel, bunkrů, pozemních děl a komunikačních zařízení. Tohle všechno Vás čeká zničit. Hru vydala společnost Electronic Arts v roce 1986.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.

   

 

 

Grafika nic moc. Zvukové efekty ujdou. Plynulost i hratelnost v pohodě.

 
     

 

Grafika nic moc. Zvukové efekty jsou zde nejlepší. Plynulost i hratelnost v pohodě.

 
     

 

Grafika v rámci možností, ale protože se to odehrává, kde je sníh, mělo to být radši bílé. Zvukové efekty slabé. Plynulost hry je horší, ale hrát se to dá.

 
     

 

Grafika jasně nejhezčí, hlavně nepřátelé nejsou průhlední. Zvukové efekty nic moc. Plynulost i hratelnost v pohodě.

 
     

 

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *